Sayfa 55/281 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 2241 madde; 433 - 440 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    USD..

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sevgili sevenhill nerelerdesin bir el salla da görelim kayboldun gittin ortalık buraktepe dostuma kaldı ve bizlerin pabucu dama atıldı hele şöyle bir grafik ve yorum atıverde üstadın kim oldugunu görsün bizi dışlayan çömez dostlar diyeyim de ortalıgı bari kızıştırayım hıııı sizi gidi unutanlar sizi deyiverelim gerçek anlamda grafik ve yorumlarınız sayfaya heyecan katıyor sevenhill hocam.
    hocam geriye doğru baktım da özellikle bunda olmak üzere konya ile bereber 1000 lerden hareketin başlangıcından bu yana baya çizmişiz.. takip eden zaten hatırlar geçmişe yönelik..

bu arada hakaret de yedik bazen.. canları sağolsun...

son grafiğimi de yukarıda atmışım düzetme beklentim sonrası olarak..

bundan sonra saha genç arkadaşarın.. onlar daha iyi biliy..

kafa dinliyom ben zamanında baya yorulduk..

bol kazançlar..

2. Sayın sevenhil hoş geldiniz. Hayırlı geceler. Grafik için teşekkürler. Afiyettesiniz inşaallah.

3. mercek hocam katkın yadsınamaz.çok teşekkür ederim kendi adıma . bırakma buraları.
    ama az-çok hepimizin katkısı olmuştur.
    benim bile olmuştur yanii
    sabırla bekleyen ortaklara hayırlı olsun , güzel haberlerle devamı gelmesi dileğiyle.
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,364

Ne kadar sürmüş?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,364
    Sevgili barsdural da sevgili Sevenhill gibi çizmiş 7 Aralıkta ve 225.90 dolar geçilmeli demiş yani(4228.90) teknik başka bir şey hayırlara vesile olsun
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. Bugun de TAVAN dan eslesme goruluyor. Bugunude tavan dan kapatirsak hafta sonuna kadar uc tavanimiz kaliyor.

Sonraki hafta yataya sarmasini bekliyorum 6000 - 8000 araliginda salinim yapariz insallah.

Anlik eslesme fiyati 4755.300 ( tavan dan )

Gerceklesecek emir sayisi 612

Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Bugun de TAVAN dan eslesme goruluyor. Bugunude tavan dan kapatirsak hafta sonuna kadar uc tavanimiz kaliyor.

Sonraki hafta yataya sarmasini bekliyorum 6000 - 8000 araliginda salinim yapariz insallah.

Anlik eslesme fiyati 4755.300 ( tavan dan )

Gerceklesecek emir sayisi 612

Ytd
    Anlik durum

Fiyat TAVAN 4755,300

Emir sayisi 135

Bekleyen lot 4825

Not. Dun gun genelinde tavandan satilan lot sayisi 5000 civarinda idi. Bugun sabahtan satilan lot 7300 civari. Tavan daki bekleyen lot sayisi cok az. Gun icinde bozarsa tavani sasirtmaz. Beklentim bu hafta tavan serisi olmakla beraber. Tavan da bekleyen ve gecen lot sayisinin yuksekligi hos olmadi. Gerci bozsa yada tavan a devam etse satma niyetim yok. Hedef fiyatima kadar bekliyecegim.

Yatirim Tavsiyesi Degildir.

8. Sermaye tavani olmus 450 milyon. Hisse 2 tavan yapmis bozmadan. Forum sessiz twitter sessiz.. guzel toplamislar heralde.. duse kalka hedefe diyelim.. daha haber dustugu gün adsiz abi yazacak forumda. Sozu var haber düşünce yazicam diye

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Sayfa 55/281 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •