Sayfa 55/1001 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 433 - 440 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Peki bunlar bastan beri neden bir millet ittifaki yonetimi diye bir alan olusturup oradan devam etmediler, surekli kendi tabanlarini oyalama olarak algiladim ben hep bir gunu kurtarma hep bir koltuk sevdasi ama karsi tarafta bir lider var hepsi de nemalarini topluyor hic sorun cikmiyo ciksa bile yansimiyor, neden bunu dusunup yapamiyor muhalefet, bunu biz bile anliyoruz neden onlar anlayamiyor, saygilarimla.........

Benim aklima muhalif bile olsan catir catir tam MV maasi geliyor mu geliyor, o yuzden stres yok diye dusunuyorum...

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bir şey diyeyim mi?
    Zaten K.K. aday olmayacak.
    Olur ise ve seçilir ise CHP nin başına kim geçecek? Bunu ben bile düşünüyor isem, onlar düşünmüyor mu?
    Benim adayım ve tahminim İlker Başbuğ dur kimsede hayır demez. Tek engel Hdp.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

SIMPAS var tv de reklamlari var oradan alabilirsiniz Istanbul Antalya

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Bugün bir arkadaş için 0,69 faizden faydalanmaya bankaya gittik
    Alacağınız konut için önce müteahidin %5 teminat yatırması gerekiyormuş
    Daha bu güne kadar bankaya uğrayan müteahit yok !!
    0,69 ile kredi alan bir Allahın kulu da yok !!!

Özetle dar gelirlinin bu kampanyadan ev alması mümkün değil, Toki konutlarından alırsa alabilir, birde büyük projeşerden
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

3.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Bugün bir arkadaş için 0,69 faizden faydalanmaya bankaya gittik
    Alacağınız konut için önce müteahidin %5 teminat yatırması gerekiyormuş
    Daha bu güne kadar bankaya uğrayan müteahit yok !!
    0,69 ile kredi alan bir Allahın kulu da yok !!!

Özetle dar gelirlinin bu kampanyadan ev alması mümkün değil, Toki konutlarından alırsa alabilir, birde büyük projeşerden
    Kampanya orta gelir grubu için.
    Müteahhit % 5 katkı payı yatırıyor. Bu para taksitler hakinde kredi çekene veriliyor.
    Yani bu para bir teminat değil ve müteahhite geri dönmüyor.
    Ayrıca tapuda satış değeri en az çekilen kredi kadar gösterilmesi gerekiyor ve müteahhitler de bu tutar üzerinden fatura keserek vergi ödemek zorunda.
    Bundan dolayı müteahhitler bu işe pek yanaşmıyor. Ayrıca müteahhitler için başka bir risk daha var ama yorulduğum için yazamayacağım.

4. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,312
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bugün bu hisseyi 16.30 altına kadar indirdiler,oradan destek buldu 16.70 üstünde kapadı...petkim bu ne yapacağı belli olmaz,zaten düzenli şekilde devamlı bölünüyor şu olayı hiç unutmam

5/03/1999 0,0000 3800,0000 / 39,0000- bedelsiz vermişti,hisse 14 cıvarından 280 yapmıştı,peşinden defalarca bölündü

bedelsiz...sadece 2001 krizinden sonra 1 defa bedelliye gitti,para makinesi gibi bir hisse,en son 3.5 alışımda 6 üzerinden postalamıştım,öncekiler hariç,maliyetim düne göre 3.50 gözüküyordu,bugün 16 sınırına kadar tekrar topladım maliyetim 17 altı oldu,borsada çok az giden hisse konumunda,uykuya dalar fark edemezsiniz,ayni olay 2003 yıllarında olmuştu ,yeni emekli olmuştum faizler çok düştüğünden 5.70 cıvarından alıp 11 üstünde satmıştım emekli maaşımın yarısını buna atmıştım iyi kazanç sağlamıştı,o paraylanda iyi tatil yapmıştım,o zamanlar daha inşaat işine bulaşmamıştım,neyse alın demiyorum sadece belirtiyorum...ytd.
    Üstad,1999 veya 2000 yılında alanda yanılmıyorsam 14 yıl sonra parası artıya geçti
    bunuda unutmayalım
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

6. Aday Kemal Kılıçdaroğlu...
    Seçilince de...
    CHP genelbaşkanı İMAMOĞLU...
    Not edelim.

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    dahada gerilerde,örneğin 670-740 arası,çok türk katliamı yapıldı islam orduları tarafından çoluk çocuk denilmeden,buna 100 yıl savaşlarıda denilirdi,bu devamlı geçiştirilir dile getirilmez guya islam zarar görmesin diye,öyle hemencecikte kolay müslüman olmadık,bana göre mecburiyetten,bedeviler zayıfladığı zaman biz devreye girdik islam bayrağını teslim aldık,şimdi malum hala bedeviliği savunuyoruz,bana göre tüm dinler dünya üzerinde katliamlar yapmıştır benim dinim çok iyi diye,cengiz hanı es geçtim o tam manyaktı,en son haçlı katliamları unutulmaz,1940 yıllarında hitler katliamları,adam tam piskopattı,dünyanın anahtarını tanrıya vereceğim diye zırvalardı,kısaca tüm dinler insanlık üzerine kabus gibi çökerek katliam yapmıştır ve halada bu devam ediyor,arap baharı adına yapılanlarıda unutmadık,medeni dediğimiz ülkeler bunu yaptı,yaptırttı,kendi halkını biribirine kırdırdı,şu an ülkemizdede bundan nemalanıyor iktidar dini kullanarak,üstelik zat hala rabia işareti yapıyor,ama gidip sisi ile anlaşıyor,hani bu adam zorbaydı,neyse çoğunu biliyoruz yazmaya değmez,zaten biz bize yazıyoruz,bunun tekini bile bilmiyor beyinsizler,çünkü kitap okumuyorlar araştırma yapmıyorlar...ne der orhun yazıtları,türkün başında türk soyundan gelenler bulunulmalı idare etmeli,yoksa savrulursunuz,osmanlı zaten devşirmeydi ondan yıkıldı,atamız devreye girdi ömrü yetmedi,peşi malum menderesten sonra ülke savruldu,atamızdan sonra tekrar dinciliği hortlattı,devamını yazmaya gerek yok zaten biliyoruz,çoğunu biliyoruzda fazla yazmanın gereği yok biz bize olduğumuz için

teşekkürler......!!!!!!!!!!

10 numara yazı......!!!!!!!!!!!!!!

8. Sinpaş Ankara kampanya öncesi 4.5 milyon evin peşin fiyatı,0.79 ile 8.5 milyon peşin fiyatı.5.5 milyon peşinat 3 milyon kredi vade sonu ödenen para 13 milyon.Orta gelir grubu için.İlk sene13 bin taksit 2. sene 17 sonra 23-33-43 diye gidiyor.Evi almak için delinin skmesi lazım ki başka türlü alamazsın.Akıl işi değil.Kaldı ki satıyorsa sinpaş 1 milyar zarar açıkladı 9 aylıkta.Nasıl olduğunun incelenmesi lazım.Milletvekillerine gelince aldıkları paraların hepsi haram zıkkım olsun.73 bin çalışan vekil 52 bin emekli vekil alıyor.Üstelik bir dönem seçilmiş olman yeterli.Ömür boyu maaş.Danışmanların aldıkları hariç.73 bin maaş al 6 liraya tas kebabı ye 2 liraya sütlaç ye ondan sonra bağır çağır stresini at güzel iş.Milletvekili maaşı öğretmen maaşını geçmesin diyen bir Mustafa Kemal birde ceplerini dolduran koltuğu bırakmayan siyasetçiler.Kabahat bizde eşşek gibi gider oy verirsen olacağı bu.

Sayfa 55/1001 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •