Sayfa 55/408 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 433 - 440 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. Valla hiç sormayın.Çok fena zamanda almışım.220 leri görsem satıcam.Çok sert verdiler!!!

İmkanım olsa bu kağıtta pozısyon alıp beklerdim şans kağıtlarımda zarardayım umarım toparlanır kaliteli kağıt

3.  Alıntı Originally Posted by seyfodulger Yazıyı Oku
    2 gün önce ziraat euro şeklinde yatırmış
     Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    İmkanım olsa bu kağıtta pozısyon alıp beklerdim şans kağıtlarımda zarardayım umarım toparlanır kaliteli kağıt
    Kalitesini bilmiyorum ama %25 zarar yazdı iki günde. Kalanı boş...Nasıl kurtarcaz kara kara düşünüyorum. 250 leri nasıl görürüz acaba. ...

4. 48 Euro alti benim icin Doco'nun batis gostergesidir. 2 sene once bu fiyattan bir milyon lot sattilar. Ondan sonra kagit 350'ye topukladi. Bunun alti kapanislar Matriks ekranimdan Doco'yu sonsuza kadar silme sebebi olacaktir.

5. Buradan alanlar cok şanslı.Ytd dir

6. Yeni meydan

%99 yeni meydanda THY, yabanci baska bir firma ile calisacak. Kar kaynaginin %65'i civari THY'den geldigi icin, buyukler ellerindeki mali basmaya basladilar diye anliyorum. Artik dibi bulur mu bilemiyorum.

7. Sen nerden biliyorsun da kesin konusuyorsun.Bu solemin basina iş açabilir.Dikkatli ol ingasltd.

8.  Alıntı Originally Posted by seyfodulger Yazıyı Oku
    2 gün önce ziraat euro şeklinde yatırmış
     Alıntı Originally Posted by Efekan Yazıyı Oku
    Sen nerden biliyorsun da kesin konusuyorsun.Bu solemin basina iş açabilir.Dikkatli ol ingasltd.
    Arkadaşlar benim umudum hiç kalmadı.Gene wn düşükten kapadı.Yarında düşüşe devam sanırım.Avusturya ile birlikte hareket ediyor.Sanırım 170 lere kadar satacaklar.Tepki bile veremiyor.

Sayfa 55/408 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •