Sayfa 551/982 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon
Arama sonucu : 7856 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    şu yabancı satışı bitirse de hisse rahatlasa,

2.  Alıntı Originally Posted by Shytan_psycho Yazıyı Oku
    Şu egeen den siz gibi filozof gibi birkaç kişi daha gelse umutvar olacağım 😅
    teşekkür ederim shytan kardeşim burada gerçekten bilgili teknikten anlayan arkadaşlar var sn kartopu .sn otakar ,sn faton gibi ve ismini sayamadıgım çok kardeşimiz var emekleri için teşekkürler bizler egeen konya bfren gibi hisselerde biraz daha oyalanacagız şimdilik portföye 4/1 kadar otakar ekledim şu mart ve gk lar bir geçsin o guruplardan çok kişi otakara zıplayacaktır bekleyecegiz artık sabırla bu gün globalde canlı yayında analizciler destek 394 direnç 430 arası sıkıştırıyorlar yakında hareket başlar meilinde analiz yapıyorlar umarım yakında gerçek degerini 4 haneli rakamlara kendini atacak ve 4 lü guruba dahil olacaktır olana kadar da buradayım ben fazla detaya dalmayacagım arkadaşlar iş baglantılarını ve 2022-2023 için anlaşmaları ve beklentileri yazmışlardı o günlere kadar umarım beklentilerimizi karşılar.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3. Şirketimiz, 4x4 ve 8x8 Taktik Tekerlekli Zırhlı araçlar ile bu araçların yedek parça ve eğitim hizmetleri satışını kapsayan, yaklaşık 110 Milyon USD bedelli yeni bir ihracat sözleşmesi imzalamıştır. Sözleşme, teminat mektubu işlemlerinin tamamlanması, avans ödemesinin yapılması ve ihracat ile ilgili gerekli izinlerin alınmasını takiben yürürlüğe girecek olup, ilgili teslimatların 2021 yılında başlayarak 2022 yılı sonuna kadar tamamlanması planlanmaktadır. Böyle bir bildirim vardı tarih 26.10.2020, bu ne demektir ilk üç aylık 400 milyon civarı kar demektir yaklaşık belki yıllık kadar .ytd.

4. ESHOT Genel Müdürlüğü'nün ihalesine ilişkin, 11 Haziran 2020 tarihli ÖDA ile en iyi teklifin Şirketimiz tarafından verildiği ve 18.08.2020 tarihli ÖDA ile ihaleye ilişkin davet mektubunun Şirketimize iletilmiş olduğuna dair ihale sonucu bilgisi kamuya açıklanmıştır.

Söz konusu ihale ile ilgili iş artışı gerçekleşmiş olup mevcut sözleşmeye yaklaşık 93,7 milyon TL bedelli 34 adet solo tip dizel otobüs ve 26 adet körüklü tip dizel otobüs ile bu araçların 5 yıllık bakımı ilave edilmiştir.

Söz konusu iş artışına ilişkin teslimatların partiler halinde 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanmaktadır. 11.09.2020 ytd.

5. 11 Haziran 2020 tarihli ÖDA ile en iyi teklifin Şirketimiz tarafından verildiğinin açıklandığı ESHOT Genel Müdürlüğü'nün ihalesine ilişkin davet mektubu Şirketimize iletilmiş olup; ihale sözleşmesi yasal süresi olan 10 gün içerisinde imzalanacaktır. Söz konusu ihale ile ilgili teslimatların bu yıl başlayıp, partiler halinde 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanmaktadır.
    İhale Bedeli
    Yaklaşık 476 milyon .18.08.2020 ytd

6. Şirketimiz, bir Afrika ülkesi ile 4x4 Taktik Tekerlekli Zırhlı araçlar ile bu araçların yedek parça ve eğitim hizmetleri satışını kapsayan, yaklaşık 25 Milyon USD bedelli yeni bir ihracat sözleşmesi imzalamıştır. Sözleşme, teminat mektubu işlemlerinin tamamlanması, avans ödemesinin yapılması ve ihracat ile ilgili gerekli izinlerin alınmasını takiben yürürlüğe girecek olup, ilgili teslimatların bu yıl içerisinde başlayarak 6 ay içerisinde tamamlanması planlanmaktadır.04.11.2020 . HER TÜRLÜ TAHMİNLERİN ÖTESİNDE BİR KAR RAKAMI OLABİLİR İLK ÜÇ AYLIKTA VE SONRASI. Yatırım tavsiyesi değildir zarar oluşabilir. ytd.

7. Jants 152 mil. kar açıkladı, takriben 15 kat hisse 660 tl üzerinde,

otkar 618 mil. tam olarak 25.75 kat kar, hisse 400 bana pahalımı acaba biraz düşsem mi? diye saçma salak hareketler yapıyor,
    şu yabancının hisselerini ky ele geçirse onu açılacak, aynı yabancı ttraktor de takoz koymuş,

Sayfa 551/982 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •