Sayfa 551/612 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Yaz kardeşim.
    Forumdayiz biz bizeyiz.
    Hepimize sabırlar.
    Bu arada takasda fona gene mal.geliyor.

Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun herkese sağlam geçirdiler. Kendi aklımı/hissimi kullanmam gerektiğini bir kez daha anladım ve kendime ispatladım. Bistte oluşan güzel hava beni hep tedirgin etmiştir. Tam da geçen hafta sonu bu tedirginliği max seviyede yaşamış ve sizinle de paylaşmıştım. Burda yazıp başınızı ağrıtıyorum ama canım sıkıldı yazmak istedim
    SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    herşey hayel etmekle başlar😊😊
    Kartalcım canım “hayel” değil “hayal” diye yazılıyor. Borsadan para kazanırsam sana türkçe kursu ısmarlıcam

3.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Kartalcım canım “hayel” değil “hayal” diye yazılıyor. Borsadan para kazanırsam sana türkçe kursu ısmarlıcam
    HERŞEY hayal etmekle başlar😃😃

4. Sabah sövüyodum ama şimdi azda olsa gönlümüzü aldı. Deli ettin la bizi polho

5.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Sabah sövüyodum ama şimdi azda olsa gönlümüzü aldı. Deli ettin la bizi polho
    HERŞEY hayal etmekle başlar😊😊😊

6. Beyler o malum hisselerin o iyi patronlari o güzel atlarına binip sktr olup gittiler bize Mehmet emin bey gerek.

7. Bir de hani derler ya çirkin kadın yoktur az votka vardir. Onun gibi borsada iyi patron yoktur çok saf ky vardır. Sasaymis, hektasmis, Kontrmatikmis gorecgiz patronlarını

8. Beni az buz tanıdınız bugün tekrardan aldım 11.91 den yine elimdeki orana göre 25/1 kadar ekleme yaptım. Buralardan bu donemde satmak isteyenin malını elimden geldiğince alırım siz sıkmayın ortaklar canınızı

Sayfa 551/612 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •