Sayfa 555/963 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 7702 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Ne dedim bu aralar açık yaparsan elinde patlar diye uzaktan bak işte böyle

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ustadlar yukselisin farkli bir sebebi varmi yani budurumdaki beklenti nedir benim maliyete daha gelmedi o ayri ama yukselis trendine girdi diyebilirmiyiz ne dersiniz?

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by hapito34 Yazıyı Oku
    Ustadlar yukselisin farkli bir sebebi varmi yani budurumdaki beklenti nedir benim maliyete daha gelmedi o ayri ama yukselis trendine girdi diyebilirmiyiz ne dersiniz?

Tekniğe göre gidiyo daha orta vadede düşeni kırmadı kısa da kırdı sadece bugün orta vade düşeni kırması 3.62 üstü kapanış yapması lazım bu rakamı hergün 1 kuruş geriye çekin 5 gün sonra 3.57 gibi mesela yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by babazula Yazıyı Oku
    Tekniğe göre gidiyo daha orta vadede düşeni kırmadı kısa da kırdı sadece bugün orta vade düşeni kırması 3.62 üstü kapanış yapması lazım bu rakamı hergün 1 kuruş geriye çekin 5 gün sonra 3.57 gibi mesela yatırım tavsiyesi değildir

Tesekkurler babazula

Ben ucun birinden yerine koymayı düşünüyorum yerine
    BURADA YER ALAN YORUM VE TAVSIYELER, KISISEL GORUSLERIME DAYANMAKTADIR.BU GORUSLER MALI DURUMUNUZ ILE RISK VE GETIRI TERCIHLERINIZE UYGUN OLMAYABILIR.BU NEDENLE, SADECE BURADA YER ALAN BILGILERE DAYANILARAK YATIRIM KARARI VERILMESI BEKLENTILERINIZE UYGUN SONUCLAR DOGURMAYABILIR.

6. Koyduk koymasina 3,38 ..3.39 Lardan......7600 aldiydik 1300 tl sink Bugün verdik..bugun zarar..Hep yukselcek deil ya...yarin BI acikta bu kirintiyi kapatirim...

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by sabr Yazıyı Oku
    Koyduk koymasina 3,38 ..3.39 Lardan......7600 aldiydik 1300 tl sink Bugün verdik..bugun zarar..Hep yukselcek deil ya...yarin BI acikta bu kirintiyi kapatirim...

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    He he palada öyle diyordu zaten... Ben ucun birinden kapatamadım ama belki sen kapatirsin
    BURADA YER ALAN YORUM VE TAVSIYELER, KISISEL GORUSLERIME DAYANMAKTADIR.BU GORUSLER MALI DURUMUNUZ ILE RISK VE GETIRI TERCIHLERINIZE UYGUN OLMAYABILIR.BU NEDENLE, SADECE BURADA YER ALAN BILGILERE DAYANILARAK YATIRIM KARARI VERILMESI BEKLENTILERINIZE UYGUN SONUCLAR DOGURMAYABILIR.

Diplerde açık yapan delikanlıyı da ilk kez görüyorum
    Vay anasına be analar neler doğuruyor!!!

Sayfa 555/963 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •