Sayfa 555/689 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 5509 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Açılışta genelde başıboş , hacimsiz,3-5 bin hacim ancak olurdu... bugün diğer günlerden farklı başladı...sonu da farklı olur inşallah..
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

2. Hayır da ne yapmaya çalışıyor? Kimse her gün elindekini bu fiyatlara 70 bin - 80 bin satış girmez. Kendi oynuyor da amacı ne onu anlamadım. Hisseye talep var algısı desen değil, satın gidin düşüyor algısı desen kimse elindekini yok pahasına vermez. Kendi kendine birşeyler yapmaya çalışıyor ama onu da beceremiyor.

3. Ulan zamaninda esemi satip 15000 lot eplas aliyordum ahhh kafama ...

Evet bugün farklı oluyor

YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

5. Bu herifler harbi salak. Ne bok yediklerini bilmiyorlar. Anlaşılan paralarıda yok. Dilenmekten başka yaptıkları bir şey yok. Kısacası sefil bunlar.

6. Bence de bunlar beş parasız. Parası olsaydı herhalde anasının evini rehinde sattırmazdı. Anasını diyorum anasını. En sevdiği varlıktan bahsediyorum. Daha ne diyelim. İnsanın en sevdiği varlığın bile evini kaptıracak kadar durumu kötüyse konuşacak bir şey yok. Bence dükkanı da kapatırdı ama hapse girme korkusu yaşıyor.

Bu gerizekalının günlük en kötü 80-100 bin hacim yaptıracak parsı var.. hatta bazı zamanlar 200-300 bin de yaptırıyor... satış girmeden sadece alış girse bile fiyat yükselecek , ama ne anlıyor hem satış hem alış girmekten bir anlam veremiyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by ykselbey Yazıyı Oku
    Bence de bunlar beş parasız. Parası olsaydı herhalde anasının evini rehinde sattırmazdı. Anasını diyorum anasını. En sevdiği varlıktan bahsediyorum. Daha ne diyelim. İnsanın en sevdiği varlığın bile evini kaptıracak kadar durumu kötüyse konuşacak bir şey yok. Bence dükkanı da kapatırdı ama hapse girme korkusu yaşıyor.
    Bence üvey evlat olabilir mi üç beş sayfa geriye bakınca arkadaş lar aslında tanımlama sını yapmış yoksa ben mi karıştırdım hay aksi neyse bu seferde böyle olsun kusura bakmasın çünkü öz demek özüne saygısızlık olacak😈😈😈

Sayfa 555/689 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •