Sayfa 555/1009 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Ulkeye 8 Milyon civarinda siginmaci doldurdu, kiralar anasinin nikahina cikti, umurunda mi adamin.

Batili ulkelere bakiyorsun, vize vermemek icin cikardigi zorluklar akil alir gibi degil, hic anlamiyorsun onlara bak.

Ben ekonomistim deyip, ulkenin 10 milyon piril piril gencini dunyaya cil yavrusu gibi dagitti.

Guney Kore'nin bagimsizilik savasinda 700'un uzerinde sehit verdik, bugun TC.pasaportlulari ulkesine almiyor.

K.Amerika'ya gecis icin Meksika'ya giden 10.000 ler var, polisinden taksicisine rusvet vermedik kimse kalmadi.

Caresiz, umutsuz, is'siz ekmeksiz yasanmiyor.

2. Ve utanmadan bir yil daha diyebiliyor.

3. Baktin secimi kazanamiyorsun.

Bindir siginmacilari gonder Avrupa'ya.

Milleti soymak icin, miting meydanlarina bindirilmis kit'alari doldurmayi biliyorsun.

Bir kere de kendi milletin icin tek bir sey yap.

Yok.

4. Malum mevcut kabinenin tamamına yakını seçilebilecek yerden milletvekili adayı.

Tüm Cumhurbaşkanı adaylarının seçilmeleri durumunda hangi bakanlıklara hangi isimleri atayacaklarını bugünden açıklamalarını isterdim. Zaten niye açıklamıyorlar ki?

Ben de oy kullanırken buna göre tercihimi şekillendirmek isterdim.

5. Akp den önce bir vali emniyet müdürü generalden herkesin ödü kopardı. Şimdi bunların siyasilerden ödü kopuyor.

6. Deprem'de dunyasi kararmis, beli kirilmis adama Kizilay cadiri satan adam'dan hayirli bir is beklenir mi ?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    akepeden önce sucuk sadece dana etinden yapılırdı. Şimdi daha çok hindi ve tavuk etinden yapılıyor, milletin dana etinden yapılanı alacak gücü olmadığından...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Akp den önce bir vali emniyet müdürü generalden herkesin ödü kopardı. Şimdi bunların siyasilerden ödü kopuyor.
    Gelecek duzende bunlarin Hakim ve savcidan ödü kopacak.

Hukuk devletini insa edecegiz, kimse endiseye kapilmasin.

Eskiden Jandarma Bascavusunu gorunce, ayaga kalkip tabura gecen koylu, simdi Hakim geldiginde ayaga kalkacak.

Sayfa 555/1009 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •