Sayfa 556/983 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,441 - 4,448 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by latino Yazıyı Oku
    Güzel akıl veriyorsun da, Türkçe imla kurallarını öğrensen ve doğru yazsan daha ciddiye alınırdın!

Ben Turk degilim ki ...!
    Turkiyede asla yasamadim.

genel alıcı kurumlar / satıcı kurumlar

ilk 5 kurum bazında

3. herkezin kafa atmış arkadaşlar spk çagrı muafiyeti hangi kanuna gore ve neden kabul etsin bunun sonuçları çok agır olur elinde hürriyet olmayan bile merakla bekliyordur spk bu oyuna gelirse vay borsanın haline 10 kuruş için bir büyük kurumu bu kadar kolay harcarlarmı

4.  Alıntı Originally Posted by kosta Yazıyı Oku
    Ben Turk degilim ki ...!
    Turkiyede asla yasamam.
    Türk olup olmaman veya burada yaşayıp yaşaman önemli değil ki; imla kuralların çok kötü...

Farklı bir dilde olsa bu şekilde yazılmaz..

Bu arada Demirören atıyorum az bir maliyete katlanıp muafiyet istiyor onu yapma sebebi ise maliyetten kaçmak, ama siz diyorsunuz ki, az maliyete katlanmaz ama 85 milyon dolar zarar eder?

Bence hiç bir iş adamının kafası bu şekilde çalışmaz!

Hileli satış yapabilir o zaman da siciline HIRSIZ lekesi yapışır ki ölene kadar çıkmaz...
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

5. harcarsalar emsal olur böyle bir red örnegi varmı yok neden kabul etsin hukuk bilenler bilir emsal teşkil ederki birdaha borsada küçük yatırımcı veya halka açık payların degeri kalmaz yani arkadaşlar bu işler biraz zor belki kabul eder yanlış sonuçları borsa için çok agır olur

6.  Alıntı Originally Posted by ÇIRAK Yazıyı Oku
    herkezin kafa atmış arkadaşlar spk çagrı muafiyeti hangi kanuna gore ve neden kabul etsin bunun sonuçları çok agır olur elinde hürriyet olmayan bile merakla bekliyordur spk bu oyuna gelirse vay borsanın haline 10 kuruş için bir büyük kurumu bu kadar kolay harcarlarmı
    Arkadaşlar böyle yapıyorlar ki herkes Çağrı'dan versin Ondan sonra istediği fiyata yükselticek tarihi zirvryide kiracak bence Türkiye'nin Teki hürriyet sadece ismi yeter benim hedeflerim yüksek hepimiz buradayız göreceğiz yatırım tavsiyesi değildir.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Düşünün çağrı 161 kağıdı 2 de tutsa kimse satmaz hatta alan bile olurdu 4 e 5 e gidecek diye satmak istese 2 de okurdu dökmek istiyorum millet bezsin lanet olsun bu korku bize yeter deyip çağrıda herkesi satılmak kural korktuğun zaman alacaksın. Yatırım tavsiyesi değildir.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by latino Yazıyı Oku
    Türk olup olmaman veya burada yaşayıp yaşaman önemli değil ki; imla kuralların çok kötü...

Farklı bir dilde olsa bu şekilde yazılmaz..

Bu arada Demirören atıyorum az bir maliyete katlanıp muafiyet istiyor onu yapma sebebi ise maliyetten kaçmak, ama siz diyorsunuz ki, az maliyete katlanmaz ama 85 milyon dolar zarar eder?

Bence hiç bir iş adamının kafası bu şekilde çalışmaz!

Hileli satış yapabilir o zaman da siciline HIRSIZ lekesi yapışır ki ölene kadar çıkmaz...
    Sende benim dilimden bukadar becerirsen seni

Sayfa 556/983 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •