Sayfa 558/910 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 7273 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Newakaeme zaten cezalı kağıdın aşağı basmasindaki en neden bu tff eğer durumu düzelt messe trabzonspor zor alır maçı

kurthan

%40 tspor %60 fener hissesi yle devam. Ytd

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,500
    Bu hisseyi çok kere alıp sattım 0.87'den beri,devamlı satarken kademe yükseliyor yükselen kademeden postalıyorum,bu sefer daha fazla kademe yükseltiyor,düştüğünde tekrar alıyorum daha fazla kademe yükseltiyor yine postalıyorum,neyse 3 üzerine attıktan sonra bugün 2.80 tekrar damladık,bu fiat bana eskiyi hatırlattı,bir ara bu fiatları özler olmuştuk,öyleya 0.80'lere inen bir hisse vardı,oradan yüküce almıştık,gözlerimizin nuru sönmüştü 1 olacak diye,1 üstüne atınca kızıp yarısını postalamıştım...bunun çok önceside var tabiki,arz fiatı 4,çıkış 17,geri geliş 9,sonrası 30 üstü,peşi malum 12,Zadri yüzünden 10 ve hisse satışı ile bu melunun sayesinde 5 altı görülmüştü,macera böyle devam eder,ama 6 maliyetlen 17 olduğunda ve 9 maliyetlen 25 postalamamda iyi kaldırmıştım,beni bu hisse hiç üzmedi,sadece kardan yedirdi o kadar,ama hala temkinliyim spor hisselerinde,4 takımın hissesine devamlı takıldım beni hiç üzmediler,diplerden alan devamlı kazanır,bütün hisselerdede öyle,tepeyi buldunmu bunlardan postalamasını bileceksin,zaten yaşımızda epey ilerledi,sadece borsaya hobi olarak takılıyorum 27 senedir

4. Yorum yapacak bir şey bırakmadı GAP map bırakmadı inşallah dönüş muhteşem olur

kurthan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,500
    Biz aldıkmı diye acaba 2.63 gösterdi,neyse oraya kadar topladık,zaten pek takılmamıştım epey zamandır,2.60 altı bana sarmaz basarım stobumu,borsada çoğu hissenin geri geldiği yerde ne işim var benim bunda....zaten 3 üstüne atabilir diye almıştık yemedi,zaten düşüncem şu yönde,yönetimdekiler hep kötümser zamanlarında hisse satışı yapar,acep yaptılarmı ?.

6. Yeni transferler şampiyonluk için bir gösterge... Ama tahta yapıcınin kafası karışık.

7. Trabzonspor'un Nwakaeme itirazı reddedildi
    Trabzonspor'un kupada kırmızı kart gören oyuncusu Anthony Nwakaeme için yaptığı itirazı Tahkim Kurlu tarafından reddedildi. Nijeryalı oyuncu Yeni Malatyaspor maçında kırmızı kart cezasını çekecekti ancak deprem nedeniyle ertelenen maçın ardından cezasını bu hafta Fenerbahçe maçında çekecek.

Hayırlısı belki böylesi daha iyi olacak.Solda Sturridge Sağda Ekuban Oynar kuvvetli ihtimal

8.  Alıntı Originally Posted by sed_dülbahir Yazıyı Oku
    Trabzonspor'un Nwakaeme itirazı reddedildi
    Trabzonspor'un kupada kırmızı kart gören oyuncusu Anthony Nwakaeme için yaptığı itirazı Tahkim Kurlu tarafından reddedildi. Nijeryalı oyuncu Yeni Malatyaspor maçında kırmızı kart cezasını çekecekti ancak deprem nedeniyle ertelenen maçın ardından cezasını bu hafta Fenerbahçe maçında çekecek.

Hayırlısı belki böylesi daha iyi olacak.Solda Sturridge Sağda Ekuban Oynar kuvvetli ihtimal
    Evet trabzonspor spor mafyasına karşı kendi göbeğini kendi kesecek

kurthan

Sayfa 558/910 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •