Sayfa 558/930 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. Beyler isyat yatırımcısı olarak kazancımıza faiz karışıyor mu acaba ? Şirketin tam çalışma şeklini bilmediğimden tecrübeli arkadaşlara sormak istedim

2.  Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Beyler isyat yatırımcısı olarak kazancımıza faiz karışıyor mu acaba ? Şirketin tam çalışma şeklini bilmediğimden tecrübeli arkadaşlara sormak istedim
    karısıyor tabikide .sen şu piyasada faiz karısmayan saf para göstersene.maaşın bile faizden kazanılan parayla ödeniyor bu devirde.sen alınteri harcıyor olabilirsin ve kazandıgın parayı faize yatırmıyor olabilirsin ama sana o maaşı veren patron parasını faize repoya koyuyor ve sana o faizi yediriyor haliyle senin bogazından faiz geçmiş oluyor ama bu dolaylı bir yol tabiki ve bakıs açısına bağlı.

3. https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...cc196b5839.png /// Bu hisseye teknik bakmak boş biliyorum fakat yinede inceleyelim . 88 üstü kapanışımız direnç üstü kapanış anlamına gelir , 89 üstü kapanış ichimoku üstü kapanış demektir .89 üstü kapanışta önümüzde hiç bir engel kalmaz ayrıca ichimoku bulutu yeşile döndü dönecek . Önümüzde direnç kalmaması bizi kanalın üst çizgisini bi yoklatabilir en geç önümüzdeki 2 hafta yılbaşına kadar kademeli 95-1.00 gösterebilir yada 90-92 sabit gidip 1 günde %8-10 yapıp üst dirence gidebiliriz .

Saygılar .

4.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...cc196b5839.png /// Bu hisseye teknik bakmak boş biliyorum fakat yinede inceleyelim . 88 üstü kapanışımız direnç üstü kapanış anlamına gelir , 89 üstü kapanış ichimoku üstü kapanış demektir .89 üstü kapanışta önümüzde hiç bir engel kalmaz ayrıca ichimoku bulutu yeşile döndü dönecek . Önümüzde direnç kalmaması bizi kanalın üst çizgisini bi yoklatabilir en geç önümüzdeki 2 hafta yılbaşına kadar kademeli 95-1.00 gösterebilir yada 90-92 sabit gidip 1 günde %8-10 yapıp üst dirence gidebiliriz .

Saygılar .
    teşekkürler tarila güzel bir çizm olmus

5. arkadaşlar bunun temettüsünden vergi iadesi alınabiliyor mu bilen var mı . yeşillendirise sevinirim

Sent from my iPad using Tapatalk

6. Vergisi yok bunun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    Vergisi yok bunun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aldığınız temettünün yarısı bu yıl ititbariyle 60 bin TL'yi geçerse benim bildiğim vergi verirsiniz.

Ayrıca 1 yıldan önce ISYAT hissesini satarsanız vergi ödersiniz.

ISYAT ile aynı durumda yani 1 yıldan önce satınca vergi ödediğimiz başka hisse varsa ve bilen paylaşırsa sevinirim.

8.  Alıntı Originally Posted by jackwalsh2 Yazıyı Oku
    arkadaşlar bunun temettüsünden vergi iadesi alınabiliyor mu bilen var mı . yeşillendirise sevinirim

Sent from my iPad using Tapatalk
    temettüden stopaj kesilmiyor ama alım satım karından 1 yıl içerisinde alıp sattıysanız ve kar elde ettiyseniz %10 stopaj var. Oluşan vergi belli bir tutarın altındaysa beyan edilmiyor. beyan edilmeyen vergi için vergi iadesi yok. beyan sınırı aşarsanız ve bazı şartlar gerçekleşirse vergi iadesi oluşabilir. Çok büyük meblağlar ile oynuyorsanız bu durum söz konusu olabilir.

Sayfa 558/930 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •