Sayfa 56/357 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 2853 madde; 441 - 448 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. Endeks 98 bine koşarken bile kimsenin tercih etmediği yüzüne bakmadığı bir hisse =ENKAI
    .................................................. .........................
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

2. Mevzu şu ki enka geçen sene endeks düşerken ve dolayısıyla bir çok bist 30 hisselerinin düştüğü zamanlar yükseliyordu.Elindeki bulundurduğu döviz ve rusya ile işlerin düzelmesi enkanın 4.60 lardan 6 seviyelerine hızlı bir şekilde yükselmesini sağladı.Bu yüzden endeks yükselirken enkanın sabit kalmasını bir yere kadar anlayabiliyorum.Yine de bu kadar kar açıklamışken yükselmemesi can sıkıyor.Er geç bir hareket yapacaktır.tamamen kişisel düşüncemdir ve ytd.

3. 4.60 dan 6 ya hiç bir şey gitmemiş demektir.yabancı takasinda azalma bir yana artış var.güvenmek hata oldu.endeks zirve yapacaksa bunlarla yapack dedik ,defter değeri 4.70 yazık çok yazık. Endeks duzeltmeye girince 5 e gelir.2 gündür meril hisseyi öldürdü.

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Enka tek bana kaldı galiba kimsecikler yok..

5.  Alıntı Originally Posted by tamtam Yazıyı Oku
    Enka tek bana kaldı galiba kimsecikler yok..
    yanındayız burdayız bekliyoruz (yeni sloganımız )

6.  Alıntı Originally Posted by rockwell Yazıyı Oku
    yanındayız burdayız bekliyoruz (yeni sloganımız )
    Bundan bu yükselişte bir film olmadysa dahada olmaz gibi.

7. 5,35 çok mutluyuz.

8. 491? Gelmeden kimse bulaşmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 56/357 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •