Sayfa 56/273 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 2182 madde; 441 - 448 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Teşekkürker umut bey. Ben alış tarafını çok beğendim. Tacirlerde 50 Bin lot civarı kaldı. Sıfırlamayıda düşünmüyorordur sanırım. Tacirlerin ardından bizim menkul tahtaya daldı geçen hafta ve 8,97 kadar yaktı ışıkları. Tacirlerden sonra bizim menkul sıraya girmezse yukarı doğru güzel bi tepki vereceğini düşünüyorum. Dediğim gibi alış tarafını bugün ben çok beğendim. Inşaallah iyi olacak ovdede..
    Selâm olsun pergamon yatırımcısına.

2. 7,85 kadar dokunuşlar trendi bozmaz. 7,85 kritik. Aşşa sarkarsa sıkıntı başlar ki O vakit ekranı kapatmak lazım diye düşünüyorum. Son durak 7,85... ordan aşşa game over.. oyun biter ve herkes dağılabilir. Taaaki sonçeyrek ve temettü ayı yaklaşana dek baskı sürebilir. Ben 7,85 altı kapanış olacağına inanmadığım için yine mallandım. Inşallah yanılmam. Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi deli saçma düşüncelerimdir. Herkes stratejisini kendi kursun ve kararını versin. Başkasının aklıyla hareket ederseniz zarar etme ihtimaliniz olacaktır.

3.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    7,85 kadar dokunuşlar trendi bozmaz. 7,85 kritik. Aşşa sarkarsa sıkıntı başlar ki O vakit ekranı kapatmak lazım diye düşünüyorum. Son durak 7,85... ordan aşşa game over.. oyun biter ve herkes dağılabilir. Taaaki sonçeyrek ve temettü ayı yaklaşana dek baskı sürebilir. Ben 7,85 altı kapanış olacağına inanmadığım için yine mallandım. Inşallah yanılmam. Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi deli saçma düşüncelerimdir. Herkes stratejisini kendi kursun ve kararını versin. Başkasının aklıyla hareket ederseniz zarar etme ihtimaliniz olacaktır.
    burda yazan ark. çoğunun maliyet 6.50 altı sıkıntı yok cengo yenide yazan yok şu fiyattan aldım diyen bizbizeyiz

4.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    burda yazan ark. çoğunun maliyet 6.50 altı sıkıntı yok cengo yenide yazan yok şu fiyattan aldım diyen bizbizeyiz
    8,18 ort.fiyattan elimde kamyon kadar mal var sayın esbye06. daha ne olsun . Ahhhh ah. Yaktın beni spek. ahhaha..

5. Ortağı olduğumuz firma 21 ayda 29 milyon kar üretti; sermayenin 4 katı, mevcut piyasa değerinin yarısı.

6. bu gün günlerden PERGAMON olsun. ytd.

7. İnşallah bugün olur kardeş

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

8.  Alıntı Originally Posted by beyzade75 Yazıyı Oku
    bu gün günlerden PERGAMON olsun. ytd.
    bugünde yalan oldu

Sayfa 56/273 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •