Sayfa 560/966 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon
Arama sonucu : 7727 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Çok rahat düşürüyor en düşük bile alakasız kapatabilir

Arkadaşlar bist de bu sektörde lider firma varken ve güzel trend yapip güzel paralar birakirken niye aksak giden doğtaş a yatirim yapiyorsunuz ?

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bist de bu sektörde lider firma varken ve güzel trend yapip güzel paralar birakirken niye aksak giden doğtaş a yatirim yapiyorsunuz ?

Sana ne derdi seni mi gerdi bu bir ikincisi 1 yılda 7 kata yakın artmış şirketi mi alırsın daha adam gibi primlenmemiş değerine gelmemiş şirkete mi yatırım yaparsın her şeyi takım tutar gibi tutuyoz aferim sana yataş almışsın bende zamanında aldım sattım kazanç potansiyeli nerde yüksekse oraya gideriz bu kadar basit hadi git yataşta yaz

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Doğtaş kelebek kalitede yataşa beş basar biz yorgan satmıyoruz

5. 😀😀😀adamlarda hissede beş değil 10 bastu😂😂😂😂

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by babazula Yazıyı Oku
    Sana ne derdi seni mi gerdi bu bir ikincisi 1 yılda 7 kata yakın artmış şirketi mi alırsın daha adam gibi primlenmemiş değerine gelmemiş şirkete mi yatırım yaparsın her şeyi takım tutar gibi tutuyoz aferim sana yataş almışsın bende zamanında aldım sattım kazanç potansiyeli nerde yüksekse oraya gideriz bu kadar basit hadi git yataşta yaz

1 yilda 7 kat artmiş şirkete yatirim yaparim. Para kazanmak için oynuyorum ben ve sana altin degerinde tavsiyede bulunuyorum.Sebebini anlayinca işi cözmüş olursun. Yabancilar zaten salak senin gördüğünü görmüyorlar 7 kat artmiş hisseye yatirim yapiyorlar hala. Senin gibiler kitaplara konu olmuş. Amerikada bir cok yatirimci internet in ilk dönemlerinde microsoftlari dell i qualcomn lari yahoolari kacirmiş.Neyse merakimdan sormuştum biraz efendi o.

7.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    1 yilda 7 kat artmiş şirkete yatirim yaparim. Para kazanmak için oynuyorum ben ve sana altin degerinde tavsiyede bulunuyorum.Sebebini anlayinca işi cözmüş olursun. Yabancilar zaten salak senin gördüğünü görmüyorlar 7 kat artmiş hisseye yatirim yapiyorlar hala. Senin gibiler kitaplara konu olmuş. Amerikada bir cok yatirimci internet in ilk dönemlerinde microsoftlari dell i qualcomn lari yahoolari kacirmiş.Neyse merakimdan sormuştum biraz efendi o.

Senden mi öğrenecem efendiliği sektöründe lider olmayı hedeflemiş bu doğrultuda gümbür gümbür gelen 1 milyar ciroyu hedefleyen yurt dışında fabrika açan fabrika satın alan potansiyeli yataştan fazla olan fiyatı yerlerde sürüklenen yabancıya 3.80 den 50 milyon lota yakın mal satan bi şirketten bahsediyoz gelip burda ahkam kesiyorsun gerçek yatırımcı potansiyeli olan şirketi dipten alıp yukarıdan satar yataş mı dipte doğtaş mı yada doğtaş mı daha potansiyelli yoksa yataş mı gelip burda boş yapmayın

Sayfa 560/966 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •