Sayfa 560/987 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. The TRY, or the Turkish lira, is the official currency of Turkey and Northern Cyprus. The lira is not a highly traded currency and has a share of just 1.07% of all forex transactions in the world even though its gross domestic product (GDP) is the 19th largest in the world.

The US dollar on the other hand is the world’s reserve currency and it has been so ever since the end of the gold standard in 1971. Being the reserve currency, the US dollar is naturally the most traded currency in the world..

Paramın kontrolü bende değilse.!!!
    Cebimde fiziki hissetmiyorsam.!!!!
    O para benim param değildir.!!
    Kediye ciğeri teslim edenlerin.!!!
    Sonu felakettir.!!!!
    Ak Akçe Kara Gün İçindir .!!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    The TRY, or the Turkish lira, is the official currency of Turkey and Northern Cyprus. The lira is not a highly traded currency and has a share of just 1.07% of all forex transactions in the world even though its gross domestic product (GDP) is the 19th largest in the world.

The US dollar on the other hand is the world’s reserve currency and it has been so ever since the end of the gold standard in 1971. Being the reserve currency, the US dollar is naturally the most traded currency in the world..
    sanırım son aylarda 1,07% lik FOREX hacim payı epey azalmıştır..

şahap neye bulaştığının farkında değil...
    ytd..

4. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kendi savaş gemisini tasarlayan, inşa eden ve idamesini gerçekleştirebilen 10 ülke arasında yer alıyoruz. İHA, SİHA ve TİHA üretiminde ise artık dünyanın ilk 3 ülkesi içindeyiz dedi.

https://www.karar.com/guncel-haberle...ndeyiz-1646388

Demek dolarda dovizde durum cok vahim.

Bir buyuk yalanla gundem degistirme gayretleri basladi, yarin dogal gaz bulurlarsa sasirmayin.

Bu gece yarısından itibaren motorine 94 kuruş, benzine ise 63 kuruş zam bekleniyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Uğur Gürses
    @ugurses
    ·
    40 Min.
    "Hedef, ürünlerde fiyatın değiştirilmesini kurallara bağlamak."
    Enflasyonu patlatıp fiyatlar kontrolden çıkınca fiyatlama yapanları bağlamak şahane bir düşünce.
    Evet şahane olur; daha yüksek bir fiyat seviyesinde karaborsayı hortlatırsınız...

Dogal olarak hortlayacak.!!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bu gece yarısından itibaren motorine 94 kuruş, benzine ise 63 kuruş zam bekleniyor.
    Ben yetmez ama ivet diyorum.

8. Arkadaşlar, Sn. Cumhurbaşkanının bugün cuma namazını nerede kılacağını bilen var mı ? Ayrıca saat kaç gibi namaz çıkışı oluyor ? İşlerim nedeniyle ekrana bakamayacağımdan ancak o saatte mutlaka ekranda olmak istiyorum.

Sayfa 560/987 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •