Onemli Gunler Banner
Sayfa 562/814 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    marka hareketlerinden tüyo yu alırız beklediğim bir yer var oraya gelecek mi bakalım dediğim gibi olacak mı bu hareketler hissemiz açısından yol gösterici olur benim açımdan
    Bizimle de paylaşsana ortak tüyoyu

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    Bizimle de paylaşsana ortak tüyoyu

ortak daha beklediğim yer değil gelirse özelden yazarım ytd

3. Geçen yıl 18 kurus olan kervansaray bile bugun 62 kurus.bizim icin de hayal degil.yeter ki yonetim durust olsun.yatirimcisina sahip ciksin.kervansaray onculugunde diger yakin pazsr kagitlarinda da yukari yonlu bir hareket baslayacak bence.alima devam.bugun kapanis 58 kurus olacak ilsallah.hadi mine tozlu.sende sirketine ve yatirimcilarina destek ol artik...

4. Maşallah 57 kapattık. Yarin hedef kapanis ilsallah 60 kurus olacak ve yeni bir yükseliş trendi başlayacak...hadi mine hanim size güveniyoruz...

5. BAŞKANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN DUY SESİMİZİ ykk alıp açıklarmısın

6. Bugün ilsallah 59 ve uzeri kapayacağız. Alima devam ediyorum..haberler yakin bence artik...

7.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Bugün ilsallah 59 ve uzeri kapayacağız. Alima devam ediyorum..haberler yakin bence artik...
    aga şöyle şeyler yazma spk ya göre suç sonra başın yanmasın...

8.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Bugün ilsallah 59 ve uzeri kapayacağız. Alima devam ediyorum..haberler yakin bence artik...
    Kehanetler devam ediyor.. Takipteyim muğlali..
    Nisan sonuna kadar 1 tl olmazsa hatirlatirim bunlari..

Sayfa 562/814 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •