Sayfa 562/691 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Çocuklara bırakılacak kadar sağlam bir hisse olduğunu sanmam. YTD

Alıntı Originally Posted by Cantunç Yazıyı Oku
    .. ihtiyacım olmayan bir parayı buraya yatırdım ve gerekirse çocuklarıma bırakırım ama asla satmam artık....
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Çocuklara bırakılacak kadar sağlam bir hisse olduğunu sanmam. YTD
    . İMZA ( sadece bunu gönderecektim ama 10 karakterden az yazma olmuyormuş)

3. Bu nasıl iş arkadaş yaw endeks rekor üstüne rekor kırıyor kağıtların çoğu x2 x3 yaptı bu a.g kağıdı hala düşeyim derdinde. karlılık dersen var nakıt var kkm var iş var karlılık çok bu ne melem bir iştir. nasıl bok bir kağıda denk geldik Allah belanızı versin haramzadeler

Alıntı Originally Posted by sta Yazıyı Oku
    Bu nasıl iş arkadaş yaw endeks rekor üstüne rekor kırıyor kağıtların çoğu x2 x3 yaptı bu a.g kağıdı hala düşeyim derdinde. karlılık dersen var nakıt var kkm var iş var karlılık çok bu ne melem bir iştir. nasıl bok bir kağıda denk geldik Allah belanızı versin haramzadeler
    140 150.sayfaları incelerseniz anlarsınız sanırım.,

gerekli açıklamalarda bulunmuştuk(
    Burada paylaşılan hiçbir görüş, fikir,eylem v.s yatırım tavsiyesi değildir.G.P

Evet 140 150 sayfalar arası bu kağıt için çok önemli konular tartışıldı.Kağıdın bedelli zamanları kağıt 1.16 civarındaydı bu kağıt alınmaz falan deniyordu ,aradan 6 ay geçti kağıt 1.50 oldu,trend de yukarı.

Aslında doğruya doğru ben kağıtda baya kardayım,şimdi hakkında kötü konuşursam olmaz.O günlerde kağıt alınmaz falan denmişti,ilk başlarda baya sıkıntı çektirdi ama şu ara kötü konuşamam ,trendi bence gayet güzel.

7. Siyaseten bir sorun mu var diye düşünmüyor değilim.Malum bu aralar vekiller ile ilgili gazeteciler yoğun çalışıyor...Yoksa bu kağıt bugün 3 TL olsa kim ne diyecek.Bankalar in en ufagi bile 1ayda 1 liradan 5liraya gitti.Vakif ortada .isfin ortada.Garanti ortada.Demir çelikler bile hareketlendi.Bu neyin uykusunda,yada uyutuluyormu?

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Aslında doğruya doğru ben kağıtda baya kardayım,şimdi hakkında kötü konuşursam olmaz.O günlerde kağıt alınmaz falan denmişti,ilk başlarda baya sıkıntı çektirdi ama şu ara kötü konuşamam ,trendi bence gayet güzel.
    Maliyet dusurdunuz o yüzden kardasınız evet bende kardayım 1.20 Maliyet %25 .Ben Sasa ları satıp bu kağıda girdim %30 karla sattıktan sonra % 100 oldu bölündü bolundukten sonra % 70 e yakın tekrar arttı.aynı zamanda aldıgim hektaslar nerdeyse X2 oldu .geçen gün Ereğli aldım 2 gün sonra topikteki olumsuz yorumlardan ötürü sıfır karla çıktım çıktığım dakikadan sonra dün tavan oldu bugün + 7 yaptı sonra gevşedi 2.5 ten kapattı klgyo nün endekse göre yukselmesi devede kulak kaldı.endeks düzeltme yaparsa ilk düşecek kağıt klgyo dur bu gün bunun göstergesini gösterdi zaten endeks bi ara düşmeye basladıgında at bası gibi en önde düşmeye basladı endekse bile ayak uyduramayan kiler holding kagıdi 7 den 22 oldu bu hala nasıl düşeyim derdinde

Sayfa 562/691 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •