Onemli Gunler Banner
Sayfa 562/992 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: Viop - XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Dmax kanalında human bear insan ayıya karşı adlı bir yarışma programı var

Millet kafayı yemiş
    Heyecanlı olsun diye yapmışlar yoksa ayı ile insanın gücü belli
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

2.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Acaba diyorum daha önceleri bu tür hastalıklar dan sonra yaşamlarda ne gibi değişiklikler oldu

Bu en azından bize bir yol haritası çizebilir
    kara veba yazın google'a...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    şaka herhalde.....
    Şaka tabiki ..sizleri severek takip ediyorum biraz takılayım dedim ...Sizlerin sayesinde hep kaybettimm

Hindistana normal zamanda gitmek bile cesaret işi, fakat o ülkelerde hastalığa dayanıklılık var herhalde, yoksa o nüfus ve pislikle kırılmaları lâzımdı.

Zaten böyle devasa nüfuslara, kıyaslama ile hep sahiptiler.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Erkin Şahinöz'ü dinliyorum. Tolstoydan giriyor yatay finansmandan çıkıyor, 1. Dunya savaşından giriyor bitcoinden çıkıyor.
    Ufuk açıcı bir insan. Varsa tavsiye edeceğiniz ufuk açıcı ekonomistler alırım bir kaç dal.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hindistana normal zamanda gitmek bile cesaret işi, fakat o ülkelerde hastalığa dayanıklılık var herhalde, yoksa o nüfus ve pislikle kırılmaları lâzımdı.

Zaten böyle devasa nüfuslara, kıyaslama ile hep sahiptiler.
    Test yapılmıyorki .1.3 milyar belki daha fazla nufus var .Ölen belkide daha fazladır. ABD de hastalığın kontrol dışı ilerlediği insana hiç inandırıcı gelmiyo..Almanya ve diğer avrupa ülkeleri virüsle başarılı bi süreç geçiren Türkiye için turizmin tercih edilebileceğini söylüyor..

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Merkez Bankaları ve hükümetler izin vermez. Ama şu olur hazineye initial puplic ofering olarak %99.9 u sembolik bir fiyattan verilir geri kalanını biz hallediriz derler o şekilde belki kabul eder hükümetler. Bu iş ileri teknoloji bilgisi gerektiriyor, o tip şeylere hakim kişiler birilerinin altında maaş ile çalışmaz muhtemelen. Devletlerin açmazı da burada.
    Tübitak yıllardır kripto para ile ilgili çalışmalar yapıyor her devletin bir planı var. Kriptolar takip edilememesi sebebiyle tercih edilmekte ise de takip edilebilir kriptolar da yasal olarak uluslararası ticaret yapanlar tarafından kabul edilecektir. Hız ve güvenlik sağlandığında uluslararası ticaretin olmazsa olmazı olacaktır

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Turizmin açılması ile ilgili bir haber seyrettim.
    Yoğunluk olmasın diye Plaja randevu ile gidilecekmiş.
    Bar cafe diskolar kapalı olacakmış .
    Küçük havuzlar kapalı olacakmış
    Yemekler iki vardiya. 18.00-20.00 ve 20.00-22.00 şeklinde.
    Açık büfe yok. Ne yemek istiyorsan yemek kartlarına işaretleyerek bir gün öncesinden teslim edecekmişsin.
    Çalışanlar sürekli otelde konaklayacakmış. Dışarı çıkmaları yasak.

Ne bu be. Hem misafirler hem çalışanlar için toplama kampı gibi birşey.

Tatile, AVM’lere kafelere restoranlara uzun bir süre gitmem zaten.

Sayfa 562/992 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •