Sayfa 564/774 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

Alıntı Originally Posted by EKaya Yazıyı Oku
    koprü yol liman vb devletin vazifesi...
    kazma kurek alip ben mi yapacam
    ekstraları alalım ?

yaw rumengi
    her şey paralı olacaksa ben niye vergi veriyorum
    bence gelir vergisi kaldırılsın..
    95% evet çıkar..
    Haklısın gerçekten gelir vergisi hatta kdv kaldırılsın oy rekorları kırılır ama bir kaç ayda 2002 den önceki günlere döneriz memur maaşlarını ödemeyez hala düşümüştük kimse bize borç vermiyordu
    İşte tam bu nedenle EVET evet EVET

2. bence memurlari işten çıkarın özel sektörden hizmet alın..
    vergiye gerek kalmaz...

3.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    bu topicte yapılan genel bir hatayı söylemeden geçemiyecem
    A:Son 15 yıldır ne yapıldıki hiç bir şey yapılmadı
    R:Cumhuriyet tarihi boyunca yapılan icraatların tamamı kadar icraat yapıldı otoyollar hızlı trenler köprüler ihracat ve büyümede rekorlar vs
    A-Tamam ya icraatları niye gözümüze sokuyorsunuz

iyi de siz sordunuz ben de anlattım
    Sayın rumenigge özelleştirilen o kadar ülke değerlerinin parası nerede. İkide bir köprü köprü diyorsun peki bu köprüyü güya yap işlet devret modeli ile yapacaktı devlet ama gördük ki yapan firmalar suya sabuna dokunmadan devletin kendi bankalarından kredi kullandırılarak vede geçmeyen araçların parasını gene biz ödeyerek bu firmalara peşkeş çekilerek vede devleti çok büyük zararlara sokularak yaptırıldı. Şimdi biz bu köprüler ile mi övüneceğiz ne güzel kandırıldık diye. Köprü yol dan başka bu ülkeye bir tane çivi çakıldı mı tabiki hayır. Ülkenin alım gücü 15 sene önce neydi şimdi ne olmuş ben ona bakarım yola değil.

Ne Mutlu Türküm Diyene

4. ha birde istikrar var dı değlil mi...
    sandıktan kafayı kaldıramıyoruz yaw..
    koalisyonlarda bile buakdar sandığa gitmedi bu ülke...
    her yıl sandık..
    bık bık dık dık...

sandığa daha az gitmek için hayır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797
    refarandum da oylanacak millet iradesine yapılan taciz ve terbiyesizlikler çizmeyi aştı,

bu kış anadoluda bir yerde kendini bilmez iki kişi ellerinde silahlarla resim çektirip hayırcılara aklınca göz dağı verdikten sonra dünde istanbulda bir kahvehane basan dhkpc li terörist ve chp gençlik kolları üyesi olduğu söylenen bir kaç kişi aklınca mahalleliye göz dağı vermişler , berkin elvanın intikamı filan demişler, akp ve mhp ye üye olanların aklını alırız filan demişler

bu çok tehlikeli !

işte bu halkı galeyana getirip sokağa dökmek için hatta referandumu baltalamak vede referandumdan sonra halkı gezi parkında olduğu gibi sokağa dökmek için yapılmış tehlikeli bir kalkışma senaryosu bana göre.

emniyet güçlerimiz bu kalkışmalara izin vermeyecektir. millet iradesi sandığa gidecek ve kararını hür iradesiyle verecektir allahın izniyle.

çıkan sonuca herkes saygılı olacak ve hazmedecektir.

15 yılda 7 seçim kaybediyorsan kendine dönüp bakacaksın bu millet bizi neden istemiyor diyeceksin, hala asarız keseriz yok tiyatro yok denize dökeriz

bir özür bile gelmedi o chp konya vekilinden , bir özür bile gelmedi, bu kafayla çok beklersiniz siz millet desteğini, tabela partisi olunda görün, rüzgar eken fırtına biçermiş
    “Kalbimizde Tanrı'nın ışığı vardır, onun adı da vicdandır." Lev Nikolayeviç Tolstoy

6.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    Haklısın gerçekten gelir vergisi hatta kdv kaldırılsın oy rekorları kırılır ama bir kaç ayda 2002 den önceki günlere döneriz memur maaşlarını ödemeyez hala düşümüştük kimse bize borç vermiyordu
    İşte tam bu nedenle EVET evet EVET
    Evet çıkınca ülke şahlanacak ise şimdi niye bunu yapmıyorlar. Diyelim evet çıktı 2 sene daha ülkenin şahlanmasını mı bekliyeceğiz yani.

Ne Mutlu Türküm Diyene

Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Sayın rumenigge özelleştirilen o kadar ülke değerlerinin parası nerede. İkide bir köprü köprü diyorsun peki bu köprüyü güya yap işlet devret modeli ile yapacaktı devlet ama gördük ki yapan firmalar suya sabuna dokunmadan devletin kendi bankalarından kredi kullandırılarak vede geçmeyen araçların parasını gene biz ödeyerek bu firmalara peşkeş çekilerek vede devleti çok büyük zararlara sokularak yaptırıldı. Şimdi biz bu köprüler ile mi övüneceğiz ne güzel kandırıldık diye. Köprü yol dan başka bu ülkeye bir tane çivi çakıldı mı tabiki hayır. Ülkenin alım gücü 15 sene önce neydi şimdi ne olmuş ben ona bakarım yola değil.

Ne Mutlu Türküm Diyene
    şimdi sayacam icraatları yine
    niye gözümüze sokuyorsunuz diyeceksiniz
    özelleştirme mevzusu çook ayrı bir konu
    bunun karşıtları dünyada bitti gibi bir bizim ülkede az bir grup kaldı
    devlet iğne iplik üretmemeli sadece anayatırımları yapmalı özel sektürün önünü açmalı
    bu gerçeği rusya milyonları öldürdükten sonra acı bir şekilde kabullendi

8.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    şimdi sayacam icraatları yine
    niye gözümüze sokuyorsunuz diyeceksiniz
    özelleştirme mevzusu çook ayrı bir konu
    bunun karşıtları dünyada bitti gibi bir bizim ülkede az bir grup kaldı
    devlet iğne iplik üretmemeli sadece anayatırımları yapmalı özel sektürün önünü açmalı
    bu gerçeği rusya milyonları öldürdükten sonra acı bir şekilde kabullendi
    para nerde ?

araba nerde ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 564/774 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •