Onemli Gunler Banner
Sayfa 57/442 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 3532 madde; 449 - 456 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Üstadım 13.700 e 1 mly lot alış yazsa birisi,endeks düşsede kimse satmaz bence ��

hahahhaha hocam biz küçük yatırımcıyız o kadar mal alamayız.

Ama birlikten kuvvet doğar , damlaya damlaya göl olur. 100 kişi 13,50 civarına 300-500'er lot alış yazsa bence orası kırılmaz bugün.

Hazır endeks de pozitif iken herkes 100-300-500 lot imkana göre yazsın buralara o zaman tekrar artıya geçeriz. Ben yazdım kendimce birşeyler.

2.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    hahahhaha hocam biz küçük yatırımcıyız o kadar mal alamayız.

Ama birlikten kuvvet doğar , damlaya damlaya göl olur. 100 kişi 13,50 civarına 300-500'er lot alış yazsa bence orası kırılmaz bugün.

Hazır endeks de pozitif iken herkes 100-300-500 lot imkana göre yazsın buralara o zaman tekrar artıya geçeriz. Ben yazdım kendimce birşeyler.
    Emarhan bey arena sabah uykusundan uyanamadı. Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by trakya22 Yazıyı Oku
    Emarhan bey arena sabah uykusundan uyanamadı. Ytd

Esaslı bir alıcı gelirse uyanır. Onu bekliyoruz :)

4. Bu arada İNDES'de büyük bir hareketlilik var. 1 saat 45 dakikada 7 milyon lota yakın işlem hacmi ve %4,5 yukarı.

Dün bizde yaptıklarını bugün İndes'de mi yapıyorlar acaba yoksa başka bir iş mi var orada.

Oranın yükselmesi bizi de etkiliyebilir . İndes %7-8 yaparsa bize de alış gelebilir sektörel etkilenmeden.

5.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Bu arada İNDES'de büyük bir hareketlilik var. 1 saat 45 dakikada 7 milyon lota yakın işlem hacmi ve %4,5 yukarı.

Dün bizde yaptıklarını bugün İndes'de mi yapıyorlar acaba yoksa başka bir iş mi var orada.

Oranın yükselmesi bizi de etkiliyebilir . İndes %7-8 yaparsa bize de alış gelebilir sektörel etkilenmeden.
    Üstadım bende tam ona bakıyordum Listede yakınında duruyor indeks.

6.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Üstadım bende tam ona bakıyordum Listede yakınında duruyor indeks.

7.7 milyon lot oldu. Tavana giderse diğer sektör şirketlerine kayar talep.

Bir de biz yine 1 USD'ın altındayız. Bunun üstüne çıkmak lazım bir an önce. Yoksa trend baskısı başlar. Ya USD düşecek ya biz çıkacağız ki 1 USD'ın üstüne çıkalım.

Aslında 1 USD hakikaten çok komik para bu hisse için.

100 milyon dolara yakın öz sermayesi olan şirketin piyasa değeri de 100 milyon USD.

Zaten sıfırdan kursam bu değerde olur. Nerede bunun marka değeri , nerede bunun pazar payı , nerede bunun 30 senelik tecrübesi , nerede bunun müşteri portföyü , nerede bunun 4-5 ayrı kolda pazara nüfus eden iştirakleri ve bölümleri.

Ben 2 sene sonra bu fiyatın çok komik kalacağını biliyorum ama piyasanın anlaması zaman alacak.

2022 1. çeyrek bilançosuna kadar da anlayabileceğini sanmıyorum. Ondan sonra da yavaş yavaş anlar ama o zaman fiyat ne olur bilemem.

Aynı senelerce bölünmemiş hali 3-5 lira arasında sürünürken bir anda 50-60 liralardan kapış kapış alınması gibi olacak.

7. İndes tavan olmak üzere . Tavan olursa bize de alış gelebilir.

8. Credit Suisse'in aldığı 75 bin lot Citi'nin takasından çıktı.

Demek HSBC ile aynı kişi değil.

Zaten Credit daha önce de Citi adına almıştı ama sonra hemen sattı. İnşallah bu sefer tutar biraz.

Ne varsa HSBC'de var :)

Sayfa 57/442 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •