Sayfa 570/688 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 5504 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    dün fetocu spk başkanı atandı üstünden saatler geçti esemi kottan çıkardılar.
    Üstad kottan çıkaran SPK değil ama, BİST karar verdi buna..birkaç ay önce gelip şirket hesaplarını incelemişler.... muhtemelen SPKnın suç duyurusuna istinaden gelmişlerdir...çözüm önerileri bunlara da anlatılmış... demek ki yeterli görmediler,..
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

2.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Üstad kottan çıkaran SPK değil ama, BİST karar verdi buna..birkaç ay önce gelip şirket hesaplarını incelemişler.... muhtemelen SPKnın suç duyurusuna istinaden gelmişlerdir...çözüm önerileri bunlara da anlatılmış... demek ki yeterli görmediler,..
    2012 de arkadaşım Halkalı'da 110.000'e ev aldı şimdiki değeri 500.000.
    Ben gittim esem aldım sonuç 0.

Ya hani hatırlıyor musunuz Bomonti'de 6 milyona dükkan satmıştı paranın bir kısmını peşin almıştı, kalanını vadelere bölmüştü.
    Ne oldu o paralar, bir daha bilançoda falan da görmedik.

3. bist kota alınma kriterini koymuş. yerine getirirse tekrar açılma durumu olabilir. az değil %25 pay... çöpe atar mı ?

Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    2012 de arkadaşım Halkalı'da 110.000'e ev aldı şimdiki değeri 500.000.
    Ben gittim esem aldım sonuç 0.

Ya hani hatırlıyor musunuz Bomonti'de 6 milyona dükkan satmıştı paranın bir kısmını peşin almıştı, kalanını vadelere bölmüştü.
    Ne oldu o paralar, bir daha bilançoda falan da görmedik.
    3 milyon civarı peşin kalanında vadeliydi... az önce gençellere 3 yıllıpına peşkeş çekilip, sonraki 3 yıl için %6 royalty bedeli ile anlaşılan olayı da sordum... 3 yıl 2017/10. Ayda dolmuştu ama bilançoda herhangi bir gelir de göremedik bununla ilgili dedim... cevap bile Yok, susuyor sadece
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    bist kota alınma kriterini koymuş. yerine getirirse tekrar açılma durumu olabilir. az değil %25 pay... çöpe atar mı ?
    Üstad ne %25’i..70-75’i bunda...Emine her nekadar yok öyle bişey dese de açık açık fiyata müdahale edildiğini, kendileri alış satış girmediği taktirde 3-5 bin hacimle günü kapattığımızı söyledim... yine susuyor!!!!

6. Bunların yatacak yeri yok. O. Ç akşam yattıkları yerde nasıl rahat uyuyorlar.. Hepsinin.............

7.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Üstad ne %25’i..70-75’i bunda...Emine her nekadar yok öyle bişey dese de açık açık fiyata müdahale edildiğini, kendileri alış satış girmediği taktirde 3-5 bin hacimle günü kapattığımızı söyledim... yine susuyor!!!!
    Aynı şeyleri söylüyor leganda kardeş daha şirket Bu konuda bi görüşme yapmadı bu kadar erken beklemiyor muşlar ee ne olacak cevap yok ya birleşip dava edeceğiz artık ne duruyoruz

Var mı İstanbul’da olan ve şu anda müsait olan, Cenk ile görüşmeye gidelim.. içim soğumayacak yoksa, ocağımıza incir ağacı diktiler..

Sayfa 570/688 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •