Sayfa 570/1006 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: Viop - XXII

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Belli olmaz. Endeks 82 bine indiğinde hangimiz mal aldık. Şu an ki durum o değil zaten. Sadece 1000 psikolojık sınırı ile son bir algı mühendisliği oyunu oynanabilir. Çok insan 100 bin altı stop olabilir.
    ben aldım ordan arclk tkfen kchol güzelde kazandırdı.

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Biz zaten hep yola devam modundayız Baksanıza kimse bugün açıklama bile yapmıyor.
    Temel yolda radyo dinliyo

- yolda ters yonde giden bir arac var

Temel

- ne bir tanesi. Hepisi hepisi

Ters yoldaki o
    Ya kendisi
    Temeeeelll

3.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Düşünün bi, aselsanın bedelsiz tarihini bile tam gününe göre ayarlamışlar. Bedelsizi verdiler çöktü. Endeksten sıfır attılar endeks çöktü.
    aselsan da haziran başından beri RSI da uyumsuzluk vardı. Bedelsiz var diye iyi bile yukarı çıktı.
    13 lira görüyorum ben hedefi ama umarım elinde olanlar için döner tekrar atar diyeyim

4.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Bankalar zaten çok düştü. Akbank 4.70 den 6.50 ye gitse, garan 6.50 den 9.00 liraya gitse endeks 120 bin olur. Yine yüksek maliyetlilere kazandırmazlar ama endekste işlerini görürler. Ama öyle bi dövdüler ki artık 112 bini geçmez gibi görünmeye başladı.
    Bu düşüş pandemi nin ilk başladığı düşüşten çok daha tehlikeli bir düşüş gidişi olup dönüşü olmayan bir düşüş muazzam hacımlerle düşüyor hisseler farkında iseniz tepkiler ise çok hacim siz oluyor üst kademelerde satışlar boşaltıyor yukarı çekiyor bir daha satiyor bu düşüş bence 80 binlere kadar gidecek gibi

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Belli olmaz. Endeks 82 bine indiğinde hangimiz mal aldık. Şu an ki durum o değil zaten. Sadece 1000 psikolojık sınırı ile son bir algı mühendisliği oyunu oynanabilir. Çok insan 100 bin altı stop olabilir.
    Oyunu kuranlar geleceğin nasıl şekilleneceğini biliyordur. 100 bin altına tekrar düşerse ve dip ararsa bu defa kolay çıkamaz. Çok düştü diyen altını doları bozar borsaya girer, lanet olsun diyen borsadan çıkar altına dolara girer bu piyasa çok ..cık bi piyasa. Patronların borsada kısa vadede paraya ihtiyacı olmadığından hisseleri yıllarca süründürme özellikleri vardır. Örnek besim emmi, galip ağa, kutman menkul değerler.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

6. yarın için emirleri yazdım hiçbir al emaresi yok ama tabanlara dizdim alışları.

7.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    THY 10,45 altında kapatması da saçma olmuş...

Bugüne kadar tekniğe kademe kademe riayet eden robotlar, bugün sapıtmış resmen, acaba PALA bugün elle mi işlem yaptı...

Bu arada THY hedeflerinde revize yapmak gerekiyor, ilk yorumumda hedef görüldüğünde endeksin durumuna göre revize yapacağımı belirtmiştim zaten...

THY OV düşüş trendinin ilk dalgası son bulmuşa benziyor, şimdi bu dalganın tepkisini yaptıktan sonra düşüşe devam edecek...

Bugün 10.20 kapattı, sıralı hedefler; 10.40 - 10,82 - 11.35; biraz daha coşturayım derse maksimum gidebileceği yer 11.80' ler, ondan sonra yön tekrar aşağı...

Tepki tamamlandıktan sonra nihai hedef için rakam belirtmek daha makul, ama tek haneler görünüyor tekrar...
    Thy nin düşmesi normal,
    Ancak tcell e katılıyorum, dün al vermişti, çok çabuk değişti, bugün sat a geçti..
    Bir tarafa fena kıracak görüntüsü var...

Bimas da normal, ancak düşüşü fazla uzattı..
    Bir süre 54-68 bandın da oyalanacak görüntü çiziyor..
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Ben aldım. Hem de milletin öcü gibi kaçtığı Thyao aldım, ayrıca Petkim, icbct, Tüpraş ve halkbk aldım. 97-100 bin endekste te verdim hepsini, alan da kazandı, hem de benden çok.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 570/1006 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •