Sayfa 571/607 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581 ... SonSon
Arama sonucu : 4852 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Madem düşecektin niye çıktın alışmıştık halbuki 😊Dün neye göre çıktı bugün neye göre düştü anlamadım.

2. Dün kim aldı bugun kim sattı derinliği olan arkadaşlar yazabilir mi

3. Ben bu ay almadım abonelik.

4. kimse bu tahtayı yapan patronlardan habersiz bu işlemleri yapması mümkün değil veya kredi ile dönen çantacılar tahtayı kaldıramıyorlar kafalarına mal yiyecekler böylede toplayamıyorlar kısır döngü bakalım nereye kadar YAŞAR AİLESİNİN SİCİLİ BOZUK ben bunları geçmişte UZEL MAKİNA vardı borsada battılar bir çok kişiyide batırdılar tamamen baba öldü geride kalanlar birbirine girdi miras yüzünden güzelim şirket yok oldu BÜYÜK YAŞAR ÖLDÜ bakalım ne yapacak kızlar aile içi kavgaların geçmşte çok yaşanan şirket umarım birbirlerine düşmezler umarım ben yanılayım işleri düzgün yapsınlar ciddi ucuz sermayesi özsermaye,ye göre çok ucuz kalmış TAHTANIN gitmemesinin teknik verilerle alakası yok tamamen ailenin belirsizliği ne yapacaklar nasıl kararlar alacaklar yatırımcılar izlemede

5. çamlı yem üretipte zarardayım demezsin umarım gelecek bilançoda

6. 7 liradan dolar bozdurup 24 -25 aralığında aldığım hisseler var.
    O bölümün maliyeti 30-32 aralığında.
    Bekliyoruz bir umut.

7.  Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    çamlı yem üretipte zarardayım demezsin umarım gelecek bilançoda
    Hammadenin bir kısmı ithal ediliyordu diye hatırlıyorum müşteri ilişkilerinin verdiği bir cevapta.Emin olamadım ama.
    Yem hammadde ithalatının artması bekleniyor önümüzdeki yıllardada.Bizimkilerin bir çözümü vardır inşallah bu konu ile ilgili.

Sayfa 571/607 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •