Sayfa 572/893 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 7144 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Tahta yapamayaci bizdeki mal belli maliyet belli kalp atışlarımız değişmiyor. Yeni yatirimci olup amigdala kontrolünde olanlar da sosyal medyada dümdüz giydiriyorlar.

2. bank of 2 gündür alıyor neden ki acaba iyi basıyorlar

Bunun adı ne mal toplamak, ne de endeks etkisi. Düpedüz bir oyun dönüyor. İBB onayını aşağılarda karşılamak mı dertleri bilmem. Bu kadar düşmesini gerektirecek hiçbir olumsuz durum yok. Düzeltme silkeleme falan hikaye.

4. Kartal Belediyesi onayını yukarıda İbb onayını aşağıda karşılaması çok anlamsız geliyor, köprüden önce son çıkıştayız, hedef belli, imar bu kadar yakın olmamıştı, daha iki gün önce C. Bşk kentsel dönüşümden bahsetti, konum itibariyle İstanbuldaki en büyük alan olabilir bu anlamda, arsa yerinde duruyor sonuçta
     Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Bunun adı ne mal toplamak, ne de endeks etkisi. Düpedüz bir oyun dönüyor. İBB onayını aşağılarda karşılamak mı dertleri bilmem. Bu kadar düşmesini gerektirecek hiçbir olumsuz durum yok. Düzeltme silkeleme falan hikaye.

5. bank of 9060 lot aldı 153,97 le kaç gündür senette yoktu bu kimlere virman yapıyor senetle bu vatandaş oynuyır

6. 200 geçilmeden yazmıcam bi daha demiştim ama iyi günde yazarken kötü günde susmak olmasın.
    satmadım, bekliyorum. turgg harici bi hisse olsaydı satardım. ama hata etmişiz
    herşey tamam ,borsada neler neler gördük de..
    yıllardır beklenen haberin hemen ertesi gününden itibaren bunu yapmak çok adice

endeks toplamasına da tepki vermiyor. biz hiç diğer hisseler gibi balon olmadık ki. borsada bu trend olmadan imar aşamasına gelseydik bizim yine buralara gelmemiz gerekirdi. niyetleri mi kötü; yoksa ibb den bilmediğimiz bi sıkıntı mı çıkacak bilmiyorum.
    ama kartal belediye haberinin hemen ertesinde %30 düşmeyi hiç birimiz beklemiyorduk

ama insanların sabrına oynamayı çok iyi biliyorlar..
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Endeks düşse diye gözünün içine bakıyor. Başka bahanesi yok düşüşe gösterecek. Ne olumsuz bir haber, ne bir olumsuz beklenti. Yukarı doğru fiyat hareketlerine KAP açıklaması verir şirket, %30 düşüş için de verse ya. Kamuoyuna açıklanmamış herhangibir durumumuz yoktur diye.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SPK niye sormaz anlamam. Arkadaş nedir? durum, bu düşüşü bana bir izah et. Sıkıntıya sebep nedir? Gerçi sorsalar endeks derler herhalde. endeksteki düşüş noktalarını fırsat olarak kullandığına göre.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 572/893 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •