Sayfa 573/1043 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. üstad sabır a bir örnek ITTFH olabilir mi acaba

2. Yarın ki listem
    TMPOL 10.56 üzerine atmalı
    EDİP
    YKGYO
    DAGİ
    KLMSN Benim listemdir. Sadece beni bağlar

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Sabredip bekliyen paylaştığım hisselerdenn her zaman kazanır ALLAH in izniyle
    Hocam kristal için çok bekledim yoruldum sizin haftalık listenizde olmasına da sevindim demiştim bugün kristal hareketlendi sizin de cevabınız üstte yazıyor zaten sabrın sonu her zaman size çıkıyor tekrardan teşekkür ediyorum hocam

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. slm iyi akşamlar cümleten

5. İyi akşamlar hocam.. tsgyo bakma şansınız olursa çok memnun olurum.. elimde var nasıl bir yol izlemem gerekir..
    Kanal İstanbul falan diye almıştım

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    slm iyi akşamlar cümleten
    Hayırlı akşamlar hocam

7.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Çelik Hocam; Olmip e gelen bazı tedbirler var.
    Tek fiyat emir, emir iptalinin yasaklanması , emir kötüleştirmesinin yasaklanması gibi..
    Bir çok hissede yaşandı bu durum..
    Sizce Olmip nasıl etkilenir bu durumlardan...
    Yönü nereye savrulur sizce??
    bu spk anlamakta bazen zorlanıyorum t kuru 15 liradn 1.100 tl gördü göz yumdular olmip değerli ve güçlü hemen taş koyuyorlar ederi 60 tl spk kararına tepki sert oldu izlemek lazım ben aslında 8.50 civarında düzeltme yapıp sert yukarı devam etmesini bekliyordum bastı gaza değerine gidiyordu durdurruldu yarın belki bir taban daha yer haftaya 11.04 haftalık destek günlük drek sat vermiş sistemde zaman kaybedilebilir ama fiyat ve hedef değişmez

8.  Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    İyi akşamlar hocam.. tsgyo bakma şansınız olursa çok memnun olurum.. elimde var nasıl bir yol izlemem gerekir..
    Kanal İstanbul falan diye almıştım
    kanal istanbuldan ziyade değerli bir yeri var bu şirketin iş hanımı tarihimi öğle bir hikayesi vardı 0.60 kuruşta alıp 1.20 civarında cıkmıştım yine aynı hikaye olabilir .3.00 altına sarkmadıkca devam eder 4.20 hedef konumunda YTD

Sayfa 573/1043 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •