Sayfa 573/1003 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,939
     Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Warren Buffet, piyasanın ortalama zekası altı bucuk yasındadır diyordu. Ona örnek galiba

Belli bir yerden sonra zengin olmak için kitleleri etkilemenin herhangi bir iş yapmaktan çok daha nakde kolay dönüştürülebilir olduğunu ve artık insanların etkileşimi neden nakit kadar sevdiğini de gösteriyor bir yandan.

Basit bir mantıkla Elon Musk'In %1'i kadar etkili birinin bir hissenin %15 yükselmesine neden olabileceğinin de göstergesi.

Neden twitter'ın ''hüstad''larla dolu olduğunu da kanıtlıyor.
    Haber bizim medyaya da yansımış bugün. Yükseliş oranı %6350 ye kadar çıkmış, inanılmaz:

Elon Musk yanlış Signal’i Mars’a uçurdu!
    Dünyanın en zengin insanı olan Elon Musk'ın mesajlaşma uygulamalarını kastederek attığı "Signal kullanın" tweetini yanlış anlayan ABD'liler, Signal Advance isimli küçük bir tıbbi cihaz şirketinin hisselerini uçurdu. Çıkan haberlere rağmen, astronomik artış dün de sürdü.

https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonom...curdu-6207679/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. HOY taşıyan var mı , ya da uzun süredir takip eden, portföy değişimi, aktivitesi vs. hakkında bilgisi olan var mı ?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    HOY taşıyan var mı , ya da uzun süredir takip eden, portföy değişimi, aktivitesi vs. hakkında bilgisi olan var mı ?
    Ben bir ara bakmıştım o fona ama karşılaştırma ölçütü hoşuma gitmemişti. Defansif dolar mevduat fonu olarak hareket etmek üzere tasarlanmış fondu hatırladığım kadarıyla.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

4.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    fıb fiyatında hata mi var?
    tefasta eksi gösteriyor.
    Ayrıca dün sabahtan alış girdim fıb için. Ekran da bugün zarar yazıyor. Bütün yalnışlar beni kovalıyor bugün.

5.  Alıntı Originally Posted by sternee Yazıyı Oku
    tefasta eksi gösteriyor.
    Ayrıca dün sabahtan alış girdim fıb için. Ekran da bugün zarar yazıyor. Bütün yalnışlar beni kovalıyor bugün.
    Sabah +%5 idi.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

6. aft dün 12de satış girmiştim. bugün tefastaki fiyattan mı yarın ki fiyattan mı satılmış olacak.

7. Bugün
     Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    aft dün 12de satış girmiştim. bugün tefastaki fiyattan mı yarın ki fiyattan mı satılmış olacak.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by vagus Yazıyı Oku
    Bugün

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    teşekkür ederim.

Sayfa 573/1003 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •