Sayfa 573/1002 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Eylül de 50 bin tl ile düğünü atlattım. Yok şu bu alınacak. Çalışan çift, yavaş yavaş kendileri alırlar. Düğünden sonra her ay bi miktar yardım ediyorum.
    Kız babası mısınız, rakkam tam benim kafama uygun, budur çalışır alır, ben babamdan para almadan evlendim herşeyi kendim planladım babam ev verdi bir iki beyaz eşya başka bir şey yoktu.

Hatta düğün günü gelin tarafından bahşiş bile rıza göstermedik.

Bu şartlar altında olursa olur olmazsa herkes kendi yoluna bu zırto lara para bırakmadım ama 3 ay sonra sıfır ayarında ilk arabama pindim 1 yıllık araba idi.
    Yani hatun ilk 3 ay hariç otobüse pinmedi. Kira derdi çekmedi. Bu düğüne külliyen karşıyım yani etli pilav ver kır düğünü yap falan ama 7 sülaleyi giydir felan bana uymaz.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Yok ağa bunların çakma düğününe gidilmez, çeyrek altın cebimde kalır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Kız babası mısınız, rakkam tam benim kafama uygun, budur çalışır alır, ben babamdan para almadan evlendim herşeyi kendim planladım babam ev verdi bir iki beyaz eşya başka bir şey yoktu.

Hatta düğün günü gelin tarafından bahşiş bile rıza göstermedik.

Bu şartlar altında olursa olur olmazsa herkes kendi yoluna bu zırto lara para bırakmadım ama 3 ay sonra sıfır ayarında ilk arabama pindim 1 yıllık araba idi.
    Yani hatun ilk 3 ay hariç otobüse pinmedi. Kira derdi çekmedi. Bu düğüne külliyen karşıyım yani etli pilav ver kır düğünü yap falan ama 7 sülaleyi giydir felan bana uymaz.
    Biz düğün yaptık.Eylul olduğu için düğün salonunun bahçesinde.
    Ben evlendiğimde rahmetli babamdan bir şey istemedim. Masraf yok.Eşimle anlaşarak evlendim.
    İlk bir yıl eşimle aldığım eşya;
    tv,çekyat,ütü yer halısı, soba( tv sevdasını arkadaşlar getirdi)mutfakta kullanılacak ocak,kap kaçak. Zamanla oluyor her şey .babamın maddi zorluğu yaşamasını engelledim.
    Oğlum var nasip olur da evlenirse benden bugünün parası ile en fazla bi 100 luk çıkar. Kendi bulsun anlassin. Ne o yok kız tarafı şu oğlan tarafı bunu alsın.
    Yok şu kadar bilezik vs.benden işlemez.

Ben evlenirken bende babama masraf çıkarmadım ; Babam 4 burma bilezik verdi hepsi bu.. 2 yıl içinde evide aldım sıfır spor bir araba da a.q..

Benden de oğullarıma 4 burmadan fazla çalışmaz a.q...

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    1 yıl içinde Brent Petrol'ün fiyatı %63,77 artarken mazotun fiyatı %316,5 arttı.

Motorin 45 gayme, yakında 50 gayme de ellerinizden öper amcaları.
    Elektrikli aldık, 30-35 kuruş/km evde şarj ile... elektriğe %200fiyat ayarlamasi gelirse seçim ertesi olacak 1tl/km

6. Bu millet nasil gecinecek, ne yiyecek..?

Adam burada anlatti diyecegim de, ya o adam soyle boyle diyecek, lutfen adama degil, dedigine bakin.

https://www.youtube.com/watch?v=BPwzRXJ5sPA

Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Elektrikli aldık, 30-35 kuruş/km evde şarj ile... elektriğe %200fiyat ayarlamasi gelirse seçim ertesi olacak 1tl/km
    Ayarlama değil, cereyan fiyatı uçsa bile daima kardasınız.

Yakıtı koklayan araba 100 km. şehirdi dışı yolda 2 gayme, normal yakan araba 3 gayme yakar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Reyis sevgililer gününde Mısıra gitmiyor mu gidiyor, Mısırdan Gazze iki adım ötesi, Mısırdan taş atsan Gazzeye düşer.

Püskevitciyi de götürsün Mısıra, beraberce yürüyüp geçsinler Gazzeye.
    Sisi dostu muymuş, abooooovv

Sayfa 573/1002 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •