Sayfa 575/1006 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625675 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: Viop LVIII

1.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    soul dayı doğruyu söylemiş

temel analiz biizm işimiz değilmiş teknik oynamamız lazımmış
    Bizimkisi şans. Şans seninde yanında olsun.bazen bu da lazım. Seviliyorsun bunu bil.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

garan basar,kapanış eksi olur gibi geliyor..
    Dedikodularda ilk satan her zaman GARAN..

3. Konficyus geldi aklıma
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bizimkisi şans. Şans seninde yanında olsun.bazen bu da lazım. Seviliyorsun bunu bil.
    ne şansı dayu... sen bu işin pirisinde, belli etmiyosun

7500 daha sapladı... zarar 10000... ben bunu çıkartırımda, hamle kaçırdık o canımı sıkar, zarar ettiğime üzülmem, ama gözümün önünde karı kaçırdıysam o moralimi çok bozar

Kenardan izlemeye devam ediyorum. Daha kıvama gelmedi. 9050 üstüne geldiğinde levyemi çıkartacağım. İlk satışımı 9075 yazıyorum. 81xx beklentisi hakim olduğu için.

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hisseciler asla başaramıycak.
    Belki endekis vobcu ayakta kalabilür
    Barajın kapaanı açmıycam bugün, Ayafısfıs alsat yapamasın
    Bozkurt teyzem gümüş de cirit attım biraz kebaba doğru evriliyorum. Matrikside aldım hacim olayı da tmm. Gel karnını doyurayum bişi etmeyecem. Tüm gara oğlanlar da var onlar da açmış onları da doyuruyorum. Beraber yersiniz pideyi gel gel ne olursan yine gel. Gez dünyayı gör Konya'yi.

7.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Bozkurt pideye hayır diyorsa ,üstelik yımırtalı .. belliki gözü korkmuş
    Olmaz denilen olur ölmez denilen ölür diye düşünüyor muhtemelen ))
    Bozkurt teyzem benden korkar. Gara oğlanlar var yanımda gelse gara çocuklar o şemsiyeyi de çıkaracaklar hayrına. Ben çocuklara şemsiyenin yeri kanama yaparsa pambik koyun dedim. İnşallah dediğimi yaparlar.

Ekgyo bugün iyi aldılar....

Sayfa 575/1006 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •