Onemli Gunler Banner
Sayfa 576/899 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Yahu kapanmis hissede baska bir kapanmis hissenin fiyatini yazmak da nedir??? Ismi degisti, Sise oldu.

Ikincil piyasa mi yaratiyorsunuz yoksa???

2. Şemsiye formasyonuda tamamlandı..Şimdiki ne formasyonu oluyoki 5 altını görcez gibi

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by KARTACA Yazıyı Oku
    Aranıza tekrar döndüm arkadaşlar 5,45 maliyet vade 2 ay 6,38 satış fiyatı hedef %17 net getiri ...
    uzun süre bekletecek anlaşılan
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4. toparla kendini genç
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5. Bu lanet hissenin genel kurul tarihi ne zaman? Simdiden yolculugu planlayim ki serh dusebiliyim!

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Harita Yazıyı Oku
    Bu lanet hissenin genel kurul tarihi ne zaman? Simdiden yolculugu planlayim ki serh dusebiliyim!
    Korona affetmez genel kurullari. Serh koymaya gidecegim derken bir de seni isirmasin.

Internetten de katilabiliyorsun genel kurula. Koronasiz.

7. Maliyet düşür düşür kurşunlar azaldı. Bundan sonra ihtiyatlı olmak gerekli. Demek ki neymiş? Rüzgara karşı işenmez, düşen bıçak da tutulmazmış. Bu ara birçoğumuz gibi ben de inatlaştım hisse ile sonuç ciddi bir zarar oldu. Açıkçası en büyük hatam 6.32 çağrı söylentisine inanmam oldu. Benim için en kötü yüzde 7-8 kâr da yeterlidir 6 ay için diye düşündüm. Fakat üzücü nokta şu ki 6.32 den şirkete geri verebileceğimizin bir garantisi yok. Artık anlıyorum ki ortada böyle resmi bağlayıcı bir açıklama da yok. Yanlışım varsa mevcut durumumuzdan anlayan bir arkadaş açıklık getirirse sevinirim. İnsanları yanıltmak istemem. Sorularım basit:
    1) Biz 6 ay sonra birleşme olursa elimizdeki senetleri 6.32 den satabilecek miyiz?
    2) Bu birleşme 6 ay içinde olmak zorunda mı yoksa bir veya iki yıl gibi sürüncemede bırakılabilir mı?

1) Buna benim kafamda bir aciklik getirilmedi. Kanun cikti, isler karisti. Ama tahminimce serh koydurup 6.32'den cikilabilir.

2) Sirket de cabuk cabuk bitirmek istiyordur, suruncemede birakmazlar. Ayrica en fazla 6 ay icinde bitirilmesi gerekiyor, daha once de olabilir.
    Son düzenleme : 666; 10-03-2020 saat: 18:59. Sebep: 6 ay

Sayfa 576/899 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •