Onemli Gunler Banner
Sayfa 576/1003 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: Viop XXXVI

1.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    kuzu nerede yazıyormuş? inşaat bekçisi değil miydi o vatandaş )
    Kuzu simülasyonu bademcuklerden önce güzel kurardı neden ozaman piyasa yabancıdaydı , paralı haber kaynaklarından aldığı bilgilerle simülasyonu çizer bir bakmışınız başlardı , şimdi o sistem yok tamamen bademcuklerde iyi veya kötü haber onlarda ,
    bakalım gerçekten hazırladığı simülasyonlamı gelecek yoksa rus uçağındaki gibi donkişot yel değirmeni misalimi olacak.

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Kuzu kim?
    Nicki nedir acaba?
    Eskiden bu forumda da yazardı aynı rumuzla, defalarca kovuldu.. Şimdi başka bir yerde bir nevi tarikat kurmuş kendisine, orada eğleniyor...

Bol bol küfür eden, içti mi kadın forumdaşlara da alenen sarkan...küfürbaz adamın biri..
    Anlatım dilini seven çok kişi var, metaforlar kullanarak ki bu metaforların çoğu belden aşağıdır...Bu allegori üzerinden finans piyasalarıyla ilgili yazıyor...

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Kuzu simülasyonu bademcuklerden önce güzel kurardı neden ozaman piyasa yabancıdaydı , paralı haber kaynaklarından aldığı bilgilerle simülasyonu çizer bir bakmışınız başlardı , şimdi o sistem yok tamamen bademcuklerde iyi veya kötü haber onlarda ,
    bakalım gerçekten hazırladığı simülasyonlamı gelecek yoksa rus uçağındaki gibi donkişot yel değirmeni misalimi olacak.
    kuzunun hatırladığım en başarılı yönü babonun grafiklerini çok iyi okumasıydı. Aslen o grafiklere göre işlem yapsa da sanki ters tezi varmış bizi yazar çizerdi. Hatta bazen geceleri içip içip saçma sapan yazardı. Forumdan kaç kez ceza aldı kovuldu bilmiyorum bile. Garip birde mürid grubu vardı.
    İlginç bir karakter...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4.  Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Kuzunun düşüş beklediği yerde full hisse alinir
    Kuzu şortu nereden açıcak ona bakıcaz , benim ve bazı onun karşısında pozisyon almışlara çekirdek olmamak için net hareketini görmek gerek.

5. Başarılar hocam
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler Sv Dostum,
    FDow'da en uzak vade Aralık 2021. Kademeli short açmıştım, bir kısmı kapandı. Baktığım bir seviye var, orayı yukarı geçerse diğerleri de kapanacak. Esas beklediğim seviye 5.1 zirvesi. Yani 36450 üzerinde (36450-37500 arası) kademeli kalın short gireceğim.
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Petkim e yapıştırdım bi dene şort 7.80 den

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Kuzu şortu nereden açıcak ona bakıcaz , benim ve bazı onun karşısında pozisyon almışlara çekirdek olmamak için net hareketini görmek gerek.
    gerçekten açar mı acaba? o adamın da lafına ne kadar inanılır bilemiyorum
    gerçekten acayip metaforları vardı, tırlara para doldururdu, acayip hikayeler :D
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ağalar. ben bıçak işlerini çok seeverim. Taşla bıçak bilerim. Kılı ikiye yarar, sonra onla pis işler yapmam tabi domates salata neyim doğrarım, hanıma arada yardım olsun diye yani.

Neyse bugün nerden estiyse oturdum, bıçakları çıkarttım, kalite de bıçaklarım var he isveç çeliği filan. oturdum bunları bi biledim ki, kılı ikiye yarıyor sonra onu tekrar ikiye yarıyor.

Neden anlattım bilmiyorum bıçakları biledik yani hayırlısı diyelim...
    sivri cisimlerle bankalara yaklaşma da... başka ne istersen yap...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Sayfa 576/1003 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •