Sayfa 578/690 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. XU-100= 3427.. endeks 45 puan geri geldi.. Longçulara sopa başladı başlayacak.. YTD
     Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    XU-100=3472.. Şahsi düşüncemdir.. borsada şu an mal çıkılıyor ve VIOP ta longçu toplanıyor.. yeterince long kontrat biriktiğinde tepelerine binecekler.. 5 dakikalık grafikten endeksin nabzını tutmaya çalışıyorum ve pozisyon açacak bir sinerji göremiyorum.. KLGYO nun 1.50 ile dansını takip ediyorum bugün 1.50 üzeri bir kapanış gelirse yarın yeni bir değerlendirme yapmam gerekecek.. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2. Birazdan IHLAS da tavandan çözülür tüm alt kademelere çakarlar, KLGYO diri duruyor IHLAS bozulursa burayı da etkileyebillr iki tahtada da A1 CAPITAL alıcı pozisyonda.. YTD

3. A1 capital sıkıntı tahtaları bozmakta üstüne yok vur kaç işi
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

4.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    IHLAS ve yine A1 CAPITAL (islami sermaye) patron hisselerinin vazgeçilmezi bir aracı kurum.. YTD
    İslami görünümlü demek daha doğru sanki Sayın tahminci. Hatta İslamı kullanan ne olduğu belirsiz sermaye bunlar.
    Her türlü ali cengiz oyunlarında dalavere de uzman olan vurguncu patronların ortağı olan A1 capital (Murat Güler)

...Yatırım tavsiyesi içermez...

5. Haklısınız Sn. small_investor_, doğrusu yazdığınız gibi olmalı aksi halde kavramların içini istemeden boşaltmış oluyoruz.
     Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    İslami görünümlü demek daha doğru sanki Sayın tahminci. Hatta İslamı kullanan ne olduğu belirsiz sermaye bunlar.
    Her türlü ali cengiz oyunlarında dalavere de uzman olan vurguncu patronların ortağı olan A1 capital (Murat Güler)

6.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku

Bende bunu diyecektim bunların aziz islam diniyle yakından uzaktan alakaları yoktur o yüzden seçtiğimiz kelimelere dikkat etmekte fayda var İslam arı durudur pisliklerle yan yana gelmez.İslamda üç kağıtçılık vurgunculuk kul hakkı yemek alavere dalavere yoktur.ihlas gibi kiler gibi insanlar müslüman görünümlü şeytan mintanı giymiş munafıklardır.ihlasın ne mok olduğunu enver abileri tgrt yi kurduğunda görmüştük.sonra ihlas finansta milletin anasını nasıl ağlattığını borsaya arz ettiği boktan hissesi ile nasıl vurgun yapıp milletin ocağına incir ağacı diktiğide malum.Bu hisenin sahibi iblislerde bundan aşağı değil bu haramzadeler er yada geç cezalarını bu dunyada olmasada ahirette cehennem ateşiyle ödeyecekler

7. Borsada gariban kanı ile beslenen çok ******** şirket patronu var bir de kutsal kavramları kullandıklarında daha da iğrenç oluyorlar. Herkes tanıdı onları artık maske düştü.

8. Yeterince longçu birikti galiba.. kıyım başladı.. YTD

Sayfa 578/690 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •