Sayfa 58/612 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon
Arama sonucu : 4896 madde; 457 - 464 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1.  Alıntı Originally Posted by hujman Yazıyı Oku
    Thy nin kıçından ayrılmıyor.hiç sevmediğim hisse tipi nerden bulaştık...
    Evet çok sinir bozucu... ben THY ye göre pozitif ayrışacak diye beklerken, bu THY ile nerdeyse %100 korele hareket ediyor... o zaman gidip thy alalım😔

2. İş yatırım 30 lar hedef veriyordun. Malın çoğunluğu sende lütfen masaya buyurun. Ahkam kesmekle olmuyor..

3. ____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

4.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Vallahi özlemişim ronaldoyu ustad.Ama bu kadar gecikmeli çıkmasın sahaya.Bir daha yedek soyundurmayin lütfen.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

6. Petrol yükselirken bunu düşüşe sebep gösteren ekonomistler vardı.Sanki petrol grafiğiyle bunu hiç karşılaştırmamışlar gibi.Brent 115 dolar iken PGSUS 14 dolarlardaymış.Şimdi Brent 73,PGSUS 4 dolar bile değil.Birkaç gün öncesi dolar bazlı tarihi dibindeydi.
    Morgan denen firma 19 tl dedi fişi çektiler.Bir analiz de çıkıp sesini çıkartmadı.Bu firma yı bugün kurmaya kalksa Morgan,acaba hangi fiyata kurabilir...

7.  Alıntı Originally Posted by NES Yazıyı Oku
    Petrol yükselirken bunu düşüşe sebep gösteren ekonomistler vardı.Sanki petrol grafiğiyle bunu hiç karşılaştırmamışlar gibi.Brent 115 dolar iken PGSUS 14 dolarlardaymış.Şimdi Brent 73,PGSUS 4 dolar bile değil.Birkaç gün öncesi dolar bazlı tarihi dibindeydi.
    Morgan denen firma 19 tl dedi fişi çektiler.Bir analiz de çıkıp sesini çıkartmadı.Bu firma yı bugün kurmaya kalksa Morgan,acaba hangi fiyata kurabilir...
    Ben tahminimi söyleyeyim. Mevcut piyasa değeri 2,1 milyar kurmaya kalksa tahmini maliyet min 5 milyar

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu yorumları yaparken bizim borsayamı göre yapıyorsunuz.Burada hangi hisse temel rasyolara göre fiatlanıyor ki? Bir masa sandalye şirketi değerinin 10 katı iken sağlam dediğimiz hisseler diplerde.Buna dur durak diyen yok.Acaba borsa gerçek yatırımcıların yeri mi?

Sayfa 58/612 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •