Sayfa 58/456 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 3644 madde; 457 - 464 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

1. Burgan gelmiş,kemiksiz girmiş,yapı kredideki dallamalar satışı böylece bitirdi inşallah yarından tezi yok 0.60 lara yelken açmak heveslisiyiz...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku

Burgan gelmiş,kemiksiz girmiş,yapı kredideki dallamalar satışı böylece bitirdi inşallah yarından tezi yok 0.60 lara yelken açmak heveslisiyiz...
    AYNEN katılıyorum sana . ınsallah 060 lara yelken acarız bakalım ytd
    Yazdıklarım hıcbır sekılde yatırım tavsıyesı degıldır. Tamamen saçmalamadır.
    Yatırım Tavsiyelerini sadece Yatırım Danışmanlığı Yetki Belgesine sahip olan kurumlardan alınız.

3. yukarı çıkış olur mu ?

4. Ben ufak bir zararla verdim geçtim, dayanamadım durgunluğuna,euyo aldım, o da çok düştü,şanssızlık işte...
    Kalanlara bol şans,hisse ucuz,orta vade gideri var...

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. Sayin philosopher dostum senin yazilarinla motivasyon bulup tutuyordum. Neden saatin ki aslinda euyo bende göz ucuyla takipteyim ama ne zaman burasi artik sondur düşmez desem bir alti gosterdi. Mrgyo beklemeye devam.ediyorum

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

6. yaklaşık son 1 saattir 388 lot alış - 13200 satış oldu maşallahı var teknik hazır ama düğmeye basan yok
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

Tahmınımce spek burdan mal topluyor gıbı . bakalım gorecez . topluyormu yoksa kıtlıyormu. yaklasık 3 haftadır bu gruptaym bakalım bu hafta yuzumuzu guldurecekmı
    Yazdıklarım hıcbır sekılde yatırım tavsıyesı degıldır. Tamamen saçmalamadır.
    Yatırım Tavsiyelerini sadece Yatırım Danışmanlığı Yetki Belgesine sahip olan kurumlardan alınız.

8. Daha gidecek mi aşağıya arkadaşlar bu kağıt, kimse kalmadı mı bu kağıtta

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 58/456 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •