Sayfa 58/133 İlkİlk ... 848565758596068108 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 457 - 464 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Satan satar alan alır bekleyen bekler algı operasyonları başlamistir buralar karışacak vaziyet alalim

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by Hayali Yazıyı Oku
    Benim hisseyle ilgili bir kaygım yok hatta ben bu satışın terör örgütüne karışmış kişilerin haklarının satışı oldugu kanaatindeyim yani % 70 lik kısmı diyorum ytd
    %70 kısmı satabilir, halka açık kısma dokunamaz. ancak şunu yapabilir, çağrı fiyatı belirler, spk onayına sunar. o çağrıya katılanlarla beraber bir oranı satışa konu eder. halka açık paylarınızla ilgili endişe edeceğiniz bir durum yok.

3. bu şirket satılsa da satıl masada faaliyetine devam eder arkadaşlar
    borcu kadar alacağı vardır
    naksan satılırsa alacağını alıp borcunu öder binlece çalışanı olan kar edebilen bir şirketi neden kapatılsınlar
    saçmalıyor birileri yada sizi yönlendirmeye çalışıyor

4.  Alıntı Originally Posted by Yalnızkurt Yazıyı Oku
    Hiçbirşirkete kapanmaz diyemezsiniz , Bimeks,Çukurova Elektrik,Bank Asya ardında binlerce mağdur bıraktı, Şirket Yakın İzleme Pazarında bu ne demek heran tahtası kapanabilir demek , Şunun şurasında ihaleye kalmış hisseye girmek istesem 2 ay beklerdim bakalım sonuç ne olacak
    okey anladım

5. Arkadaşlar burda olumsuz yada olumlu algı yapmak isteyenlere prim vermeyelim. Biz gerçek ve dürüst kazancın peşindeyiz.

6. Arkadaşlar burası gözaltı pazarı biz sonuna kadar hissenin arkasındayız kaygısı olan salı sabah satsın.

7. Yolla devam yalnızkurt salı günü saat 09:55 ilk sırada
     Alıntı Originally Posted by hektor Yazıyı Oku
    Bence bilanço iyi gelecek alıcı bellidir bence şimdi dökme peşinde milletten lotlari alma peşindeler yalnız kurt çalışmalar başladı bile

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Elinde hisse yok güya millete iyilik yapıyor akıl veriyor? Yüzlerce hisseden bu hisseyi mi buldun? Uyanık!!! Günah değil mi yalan yanlış bilgilerle insanları aldatmak... Para bu kadar mı gözünüzü kör etti

Sayfa 58/133 İlkİlk ... 848565758596068108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •