Sayfa 584/999 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Vali demiş ki : CB nının teveccühü ile bu makama atandım...

Yani şair burada aslında liyakat bende sıfır demek istemiş...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,416
     Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    İçine girdiğimiz krizin nedeni derin devletin yeşerttiği kürt fobisinin doğrudan bir sonucudur. Erdoğan merminin fiyatını sorarken itiraf ettiği tam da budur. Devletlerin azınlıklarıyla problemlerinde % 10 gibi bir sınır vardır, azınlık % 10'un üzerinde bir nüfusa sahipsa oturup konuşmaktan başka her türlü çözüm arayışı ülkeyi kaosa sokar. Ekonomisini, adaletini, siyasetini, sosyal yapısını her şeyi çürütür. Burada herkes belirttiğim bu çürümeden şikayetçidir ama bunun nedenini görmekten aciz olma durumu hakim.

İnşallah ileride eski sayfalara dönüş mümkün imkanı olur da burada ahkam kesenlere 3-5 yıl sonra "ne oldu, gözlerinize inanamıyorsunuz değil mi" diye sorabilsem. Çok iddialı bir laf daha edeceğim, çözüm masası kurulmadan içinde bulunduğumuz bu krizden de çıkamayacağız. Çözüme direniş ne kadar uzun olursa, krizimiz de o kadar derin olacak, o kadar geç normalleşeceğiz. Hamaset bu gerçeği değiştirmeyecek.
    Bunun kürtlükle bir alakası yok, bunun terörle alakası var.Benim gözümde cemaatlerde terörle bağlantılıysa aynı, PKK da aynı, hdp de...Terörün sağı solu, yukarısı aşağısı,dindarı ateisti olmaz.Bu adamlar açıkça teröre ndestek veriyor.yaklaşık 40 yıldır.Benim hayatım boyunca bir kürtle kürt olduğu için bir problemim olmadı.Bunu kürt problemi diye görürsen, sonrada 90 lardaki gibi gayri hukuki yapılarla doğu insanına zarar verirsen o insanlarda gider hdp ye 5-6 milyon oy verir.Sen önce hukuku adam gibi çalıştırıp , din,dil,ırk ayrımı yapmadan uygulayacaksın.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Konuyu gereksiz yere uzatmayacağım. Yazılanlar cevap değil hamaset'ten ibaret. Yazdığım son 2-3 mesajda gereken her şeyi belirttim. İsteyen döner tekrar okur cevap niyetine.

Not: Yazdıklarımdan birileri Kürt olduğum sonucuna varmış. Ben hiç bir yerde Kürt olduğumu belirtmedim. Yanlış gidişatı göstermek için her hangi bir etnik aidiyete gerek olduğunu düşünmüyorum, insan olmak yeterli.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,416
     Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Konuyu gereksiz yere uzatmayacağım. Yazılanlar cevap değil hamaset'ten ibaret. Yazdığım son 2-3 mesajda gereken her şeyi belirttim. İsteyen döner tekrar okur cevap niyetine.
    Valla bence sen hamaset yapıyorsun.Durum ortada.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

hdp a.k.p partisi için bir kullanışlı oyuncaktır..kamuoyunu ve halkı istediği yönde yönlendirmek için kullanıyor yıllardır..
    eğer terör bağlantısı varsa kesin olarak kapatılmalıdır..kişisel görüşüm kamuoyuna yansıyan ve yıllardır gördüğümüz demeçler ve söylemlere göre kesin olarak pkk nın siyasi koludur..
    benzer durum ispanya da veya diğer avrupa ülkelerinde asla tolere edilmeyen bir durumdur..

hem kürtçülerin hem dincilerin sürekli ağlamasından bıktık artık..

olayın bu durumda olmasının tek sorumlusu a.k.p. partisidir.. ya ağlama ya da tamamıyla kapat.. ipucu vereyim bu a.k.p partisine.. avrupaya bakın.. benzer durumdaki bir parti hemen kapatılıyor..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6. Trolünüz bol olsun millet.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Trolünüz bol olsun millet.
    Nerede o günler, o eskidendi buralar hep trolluktu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. İllaki Kürt olman gerekmiyor kaderlerini Kürtçülerle birleştirmiş kendi halkına ihanet etmiş PKK/hdp'e oy vermiş düşman saflarını seçmiş yüzbinlerce Türk de var. Türkiye bu tür ihanetlere tarihinde de çok tanık oldu..
    Senin gibiler için T.C'ne bağlı korucu Kürtler haindir
    Benim gibiler için PKK'ya hizmet eden Kürtler haindir..

Sayfa 584/999 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •