Sayfa 586/748 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon
Arama sonucu : 5983 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    XELKT geneli çok sert satış yedi. Bizde nasibimizi aldık. Kapanış ,90 sent. Şu meşhur 90 sent 😂
    Gelecek 90 cente dedik aylar önce geldi😂
    İyikide geldi.20 altında alamayız tekrar diyordum😂😂

Alıntı Originally Posted by €vrén Yazıyı Oku
    Aynen zamanlamam çok iyi oldu yine Bu sinyali fırsat bilip satsaymışsınız şimdi %20 daha fazla hisseniz olabilirmiş

Neyse bu sefer kaybetmek yok. Elde para azken ve eldeki paraya ihtiyaç varken VİOP'la veya krediyle kısa vadeli beklentiyle iş yapmaya çalışıyordum, şimdiki gibi bir oynaklık olunca da dayanmak mümkün olamayabiliyor ve mecbur zararına kapanabiliyordu. Yoksa geriye dönüp baktığımda o zararların çoğunda birkaç ay beklesem kara geçecekmiş dedim hep. Bu sefer fondan biraz para çektiğim için ihtiyaç fazlası miktarla hisse aldım, kredi kaldıraç yok, düşünce zararına satmamı gerektirecek bir durum yok.

Ben seçime kadar illa ki yeni zirveler olur beklentisindeyim. Seçim olmasa bu kadar rahat bekleyemezdim ama faizler düşükken kur sabitken seçim de yaklaşıyorken bir noktada borsa yine yükselir ve yeni zirveler yine gelir diye umuyorum. Seçime kadar yeni zirve gelmezse de nasibimizde yokmuş deriz ne yapalım. Şirkette işler iyi gittiği sürece gelecekte herhangi bir zamanda faizin üzerinde bir getiri oluşması gerekir inancıyla bekleyeceğim.
    Aklın yolu birdir.
    Ancak imamoğlu ve hdp de hukuk dışı işler olursa aklın yolu tam tersi olur

3. Endeks dün %5 aşağıda kapadı. Bakalım bu %5 i bugün geri alacak mı

4.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Gelecek 90 cente dedik aylar önce geldi��
    İyikide geldi.20 altında alamayız tekrar diyordum����
    Ben de 20 altı gelmez diye düşünüyordum, 20'den 30'a atarız diyordum, 17'de bulduk kendimizi, sağ gösterip sol vurdular

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Endeks dün %5 aşağıda kapadı. Bakalım bu %5 i bugün geri alacak mı
    Daha iyi açılmasını beklerdim. Teknosa'da kredi yasağı bugün bitiyordu tavan gelir mi diyordum o bile anca %5 açtı.

Hacimler hala düşük, hele Petun tam bir facia, kademelerde birkaç lot var, milletin gözü ciddi korktu sanırım, kimse gelmiyor almaya

5.  Alıntı Originally Posted by €vrén Yazıyı Oku
    Ben de 20 altı gelmez diye düşünüyordum, 20'den 30'a atarız diyordum, 17'de bulduk kendimizi, sağ gösterip sol vurdular

Daha iyi açılmasını beklerdim. Teknosa'da kredi yasağı bugün bitiyordu tavan gelir mi diyordum o bile anca %5 açtı.

Hacimler hala düşük, hele Petun tam bir facia, kademelerde birkaç lot var, milletin gözü ciddi korktu sanırım, kimse gelmiyor almaya
    Aynen. Endeks %3 artıda. Günü %1.5 artıda kapasa, yanlar yine eksi yapacak gibi duruyor.

Rahat olunnn.
    Dolar gördüğü yeri unuturmu?
    Unutmaz.
    Borsa dalır bazında gördüğü yeri unuturmu?
    Unutmaz😂
    Ben 60 yaşında rahatım gençler rahatsız😂

7.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Rahat olunnn.
    Dolar gördüğü yeri unuturmu?
    Unutmaz.
    Borsa dalır bazında gördüğü yeri unuturmu?
    Unutmaz😂
    Ben 60 yaşında rahatım gençler rahatsız😂
    Ahmet hoca da öyle diyor. 5 dolar öyle ya da böyle görülecekmiş…

8. Xu100 de tavan olan hisse yok. Düşüşlerde taban yalatıyorlardı

Sayfa 586/748 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •