Sayfa 587/761 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. pergemonun genel kuruluna gittigim zaman bir şey dikkatimi cekti isteyen telefon görüşmesi yapabiliyordu yani şunu demek istiyorum şu an sözde genel kurulda bekledigimizin dışında bir sonuc cıkacak olsaydı şimdiden belli olurdu maddelerin yarısı oylanmıştır malumun ilanı öglen acıklanır iy bakın(genişleyen iş hacmimiz nedeniyle vs.............)bu kadarytd.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,039
    Bizim genel kurul kararlarını endeksi bahane edip yedirmeseler bari

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Arkadaslar genel kurul kararlarinda beklenen bisey cikmazssa soyle olur boyle olur manasina gelecek ve kucuk yatirimciya zarar verecek yanlis anlasilmalardan sakinin lutfen. Bu genel kurul dan baska zamanlarda karar alma mekanizmalari yok mu sanki. Elbetteki var. Hee ne olur bir kac ay daha yatayda bekleriz. Bu da bir alternatiftir. Sonucta hissemiz kayitli sermayesini is olsun diye artirmadi. Bende olsam bu kotu piyasada iyi bir sey aciklamazdim. Eger bu patron hissesi ise patron dogal olarak yapacagi gelismelerden maksimum kazanci saglamak isteyecektir. Enseyi karartmiyalim lutfen.

Sayin ...korhaci.... Sizin mesajiziniz turkceye soyle tercume edilebilir. Elinizde ne var ne yok satin hissenin fiyati daha da asagilara sarksin. Patron alttan toplayacagi hisselerle daha cok kazanc saglayabilsin. Belki boyle anlasilabilecegini dusunemesiniz ama, biraz dikkat lutfen. Malum hissemiz beklentili hisse asagilara sarksa bile iki seans da yerine geri gelebilir. Ve bu geri yukselisde kolay kolay kucuk yatirimci yeniden hisseye giremez. Allah her seyin hayirlisini nasip etsin.

Açıklama geldi

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. malumun ilanı aylardan beri söyledigim acıklama büyüyen iş hacmimiz işlerimiz nedeniyle kar yok o yok bu yok bok yok arkadaş senelerdir karın düşüyor senelerdir eriyon birde söylediklerine bakın ben edecegim bedduaları yaptım yeter artık sizin hakkınızdan ancak şeytan gelir ytd.uzun bir müttet yazmıyacagım bu lanetler beni hasta etti allahım belalarını versin.ytd.

7. Syn BorsaBilgini yanlış alamazsanız maliyetinizin kaç olduğunu sormak isterim. Zaman hariç şu anki maliyet nedir sizin? (İsterseniz cevap verin, isterseniz özelden ya da hiç yazmayın)

Sadece merak ettim.

8. 50 60 bin lik hacimle her gün %4-5 geri gelen bir hisse şu an sahipsiz gibi görünüyor ky satmaya devam ettikçe daha aşağıları görecek gibi bakalım nerede duracak ytd...

Sayfa 587/761 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •