Sayfa 59/650 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon
Arama sonucu : 5194 madde; 465 - 472 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. haber tekrar yayınlanırken ,halka arz tarihindeki değerlendirmeyi, yazının sonuna koyup birde sonuç diyerek yayınlaması sizin kafanızı karıştırdı.şirketin bu tarz açıklaması etik değil.daha düzgün anlaşılır açıklaya bilirdi.ama anlaşılan kafanızın karışması isteniyor.o yüzden bu hissede herşey olabilir.

2. birde şöyle düşünün....
    halka arz tarihinde ne diyor.pdeğerim 103.282.100
    şimdi nekadar olmuş 131.449.946
    nekadar zaman geçmiş.19 ay
    şirket nerdeyse %30 kendini büyültmüş.oran az değil.ortanında üstünde....
    şimdi ..bu hissenin hali hazırda beklenen bir halka arzı(kafein yazılım) var.birde geçenlerde smartikside halka arz edicam dedi..
    burdan gelicek gelirlerle zaten bugünkü pdeğeri yükselmiyecekmi.

3. bakın bu şirket kartı.yöneticiler burdaki tüm iştirakleri halka arz etmek istiyeceklerdir.işleri bu..

4. iştiraklerden olan acıpayam selülozunda 171.432 metre kare arsası için belediyeye başvurusu varmış.yani bir iki haber bu hissede her şeyi değiştirebilir.bu saatte bunları yazmama sebeb cüneyt arkadaşımın panik mesajıydı.ama mesaj geldiğinde cevap yazamadım.çünkü misafirlerin gitmesi gerekiyordu.artık yatayım..son birşey daha.niyetim ve düşüncelerimi,bilgimi paylaştım.yanılmıta olabileceğimi hesabederek davranın.hata yapmamaya çalışsamda,hatasız kul olmaz.

5. Teşekkür ederiz üstad bilgiler ve yorumlar için. Ama bu oranları ve potansiyeli realize ederse saygınlık kazanır. Zaten ben hergün sövüp sövüp gidiyorum, dediğiniz gibi spek tam bir yamyam

6. Akcayocl kardes.sayfaya guzel bir ivme kattiniz.tesekkurler...

Sayfa 59/650 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •