Sayfa 59/99 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon
Arama sonucu : 790 madde; 465 - 472 arası.

Konu: VBTYZ - VBT Yazılım A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Dejavuu Yazıyı Oku
    İlk bir sene yasak bedelli flan yapamaz, daha zamanı var. Asıl hareketini yapmadı daha. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sizin hedefiniz nedir
    Bugün tavan olabilir deniyor ama tepki icin
    Ytd

2. https://duyurum.com/saglik-bakanligi...ene-ve-tedavi/

Bu uygulama ile ilgili Vbt nin yazılımları vardır.Meetoz ve doktorvı yazılımları bitmiştir veya bitmek üzeredir.

Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    https://duyurum.com/saglik-bakanligi...ene-ve-tedavi/

Bu uygulama ile ilgili Vbt nin yazılımları vardır.Meetoz ve doktorvı yazılımları bitmiştir veya bitmek üzeredir.
    Ardyz bedelliyi iptal etmeli
    Acilen
    Bizi de olumsuz etkiliyor
    Ytd

4. Ard Yaz. bedellisi sanmıyorum iptal edilsin.O iş bitti gibi.
    Firmanında bu işten zararla çıkacağını tahmin ediyorum ama bu karar sonunda tüm ard yatırımcılarının zarara uğradıkları kesinleşti . Güven zedelendiği için bir çoğu satıp gidecek ,bir kısmıda kalıp filmin sonunu izleyecek.

Hisselerin düşüşü vbt ve diğer firmaları da kısmen etkiledi ama onunda artık etkisi geçti.Hatta ard satanların büyük kısmı ve buna fonlar ve yabancılarda dahil, diğer teknoloji firmalarını tercih edeceklerini sanıyorum.

Vbt yazılımda işlerin iyi gittiğini söyleyebiliriz. Daha öncede söylediğim gibi, vbt nin bitmiş ve bitmekte olan değerli yazılımları vardır. Sağlık bakanlığının yeni uygulaması ile ilgili 2 yazılım potaya girmiştir. Bunlarla ilgili diğer hastanelerlede ilgili görüşmeleri vardır.

Stres yapan hisselerden ziyade ,rahat ve huzur içinde bekleyeceğimiz hisseler tercih edilmelidir.

Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Ardyz bedelliyi iptal etmeli
    Acilen
    Bizi de olumsuz etkiliyor
    Ytd

Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Ard Yaz. bedellisi sanmıyorum iptal edilsin.O iş bitti gibi.
    Firmanında bu işten zararla çıkacağını tahmin ediyorum ama bu karar sonunda tüm ard yatırımcılarının zarara uğradıkları kesinleşti . Güven zedelendiği için bir çoğu satıp gidecek ,bir kısmıda kalıp filmin sonunu izleyecek.

Hisselerin düşüşü vbt ve diğer firmaları da kısmen etkiledi ama onunda artık etkisi geçti.Hatta ard satanların büyük kısmı ve buna fonlar ve yabancılarda dahil, diğer teknoloji firmalarını tercih edeceklerini sanıyorum.

Vbt yazılımda işlerin iyi gittiğini söyleyebiliriz. Daha öncede söylediğim gibi, vbt nin bitmiş ve bitmekte olan değerli yazılımları vardır. Sağlık bakanlığının yeni uygulaması ile ilgili 2 yazılım potaya girmiştir. Bunlarla ilgili diğer hastanelerlede ilgili görüşmeleri vardır.

Stres yapan hisselerden ziyade ,rahat ve huzur içinde bekleyeceğimiz hisseler tercih edilmelidir.
    Bu bilanço ne zaman gelecek acaba
    Tüpraş
    Ereğli bile açıkladı
    Birçok şirket niye bekler
    Vbt birde yazılım şirketi ilk gün acikla

Bilanço geldi üstad
    Nasıl bilanço

Yüzde 200 artmış kar
    34 trilyon güzel kazanç sağlamış

Sayfa 59/99 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri