Sayfa 590/717 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Bu sayfada ....hastalıklı ruh hali ile kimsenin yazı koyma hakkı yok....rahatsız olan doktora.....herkesin dini imanı kendine...herkesin inancı kendine....!!!!!!!!!!!.....

Burda beddua ruh rahatsızlıklarını görmek zorunda değiliz....

Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Yazacak olan ....böyle var olan gerçek yazı koysun.....

809 milyon varlık var bilançoda.....

150 milyonu borç.....

Elde var....660 milyon nakit gücü....

Hisse şu an borsada.....360 milyon tl den işlem görüyor....

Sadece bu hesaba göre....hissenin ölüsü....1.50 tl.....!!!!!!!!!!

Alttaki diğer iştirak varlık hesabını siz yapın.....!!!!!!!!!!!!!

Dijital varlıklar görsel medya.....

İhlas gazetecilik......

İhlas haber ajansı.....

Tgrt dijital tv hizmetleri....

Tgrt haber tv aş....

İhlas girişim sermayesi yatırım ortaklığı.....

İhlas net aş....

Bu değerlerin hesabınıda siz yapın yazın........!!!!!!!!!!!
    Dostum bende bu finansal verilerin rüzgarına kapılarak bu iblise yatırım yaptım. İhtiyaç fazlası olan para ile de ha bire almaktayım. Bu gün de 0,79 dan ilave yaptım. Bu fiyat bu şirketi yansıtmıyor, olmaz olamaz diyorum ama, piyasa ne yazıkki öyle demiyor. Hisse senedini borsa rayicine göre değerlersiniz. Borsa bir pazar yeridir ve arz talebe göre fiyat oluşur. Bu oluşturulan fiyatın reel olmadığını, güçlü birilerinin inadına bu fiyatı oluşturduğu düşüncesindeyim. Tüm varlıkları (iştirak,bağlı ortaklık vb.) dikkate alındığında bu fiyatların olmaması gerekir. Moloz ve hurda fiyatı dahi değil. Şu ortamda, nominal değerin altındaki hisselerine sahip çıkmayan, geri alım bildiriminde dahi bulunmayan bu patrona söz söylemek de beyhude. Sinsi bir hesaplarının olduğu düşüncesindeyim...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. A1 ve citibank......ihaas'ı.....ölümüne topluyor.....

Ihaas' ın halka arzında .....

Aı kapital....3.400.000....üç milyon dörtyüzbin lot....

Citi....3.200.000 lot....

Bugün....

Citibank....9 MİLYON LOT....DOKUZ MİLYON LOT.....

A1...5 MİLYON LOT.......

4.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    a1 ve citibank......ihaas'ı.....ölümüne topluyor.....

ıhaas' ın halka arzında .....

Aı kapital....3.400.000....üç milyon dörtyüzbin lot....

Citi....3.200.000 lot....

Bugün....

Citibank....9 milyon lot....dokuz milyon lot.....

A1...5 milyon lot.......

karamanın koyunu sonra çıkar oyunu......!!!!!!!!!!

Bekliyoruz.....bu işte var bi iş....bu iş büyük bir iş.......!!!!!!!!!!!!!!!

Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    karamanın koyunu sonra çıkar oyunu......!!!!!!!!!!

Bekliyoruz.....bu işte var bi iş....bu iş büyük bir iş.......!!!!!!!!!!!!!!!
    5 lira dahi olsa maliyeti kurtarmaz 10 yılı aşkın elimizde bekliycez zaten, hiç olmazsa umut edip hayal kurarak taşımak bu süreç de mutlu ediyor.
    Kimileri hem kahredip hemde s...s... beklerken, ben umut edip seve seve beklemeyi tercih ederim.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,017
    Adamlar kuruşluk hisselerini bile almaya layık görmüyorlar. Nasıl hesap kitap yapıyorlar, Neyi bekliyorlar ne zaman harekete geçecekler çok merak ediyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    5 lira dahi olsa maliyeti kurtarmaz 10 yılı aşkın elimizde bekliycez zaten, hiç olmazsa umut edip hayal kurarak taşımak bu süreç de mutlu ediyor.
    Kimileri hem kahredip hemde s...s... beklerken, ben umut edip seve seve beklemeyi tercih ederim.

Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Adamlar kuruşluk hisselerini bile almaya layık görmüyorlar. Nasıl hesap kitap yapıyorlar, Neyi bekliyorlar ne zaman harekete geçecekler çok merak ediyorum.
    Hacı ortağım, kağıt yerin yedi kat altında olduğundan, az ya da çok her ky de var. Dolaşımdaki kağıtların kimlerde olduğunu görüyor ve biliyorlar. Yukarı hareket eden kağıdı kimse satmaz. Aşağı basarak çözüleceğini sanıyorlar ama mümkün olmuyor. Şahsi kanaatim bu yönde. Uzun soluklu amansız bir baskı kurdular. Umarım yorulurlar da, ayaklarını üstünden çekerler. Bizler gibi anaç ky den zırnık alamayacaklarını bilmeleri gerekir...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 590/717 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •