Sayfa 590/819 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon
Arama sonucu : 6552 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    çakır bey babasını danalarını satmış oradan kazandığı paraları pavyonda yemekle meşgulmuş
    Sasa aylarca düşüp yatayda giderken yazıp sonra artınca kaybolmak mertlik değil

2.  Alıntı Originally Posted by Kiralee Yazıyı Oku
    Ihraci busefer yabancı yatırımcıya değil kendi holdingine koymuş sasa ya para koyacak borçlar azalsın diye ama ihracı kendine yapmış hisseye dönüştürmek isterse dönüştürecek yoksa faizi yecek vadesiz tahvil sanırım. Tetikleyeci unsurlar olursa otmatk hisseye dönüşecek bu unsurlardan kastı ne anlamadım . Ihraç olayını anladık bu seferde kendi holdingine ihraç onu anlamadim ya alan olmadı ya kimseye mal vermek istemedi hayırlısı ytdegil
    Danışmanı Mehmet Şimşek elbet bir bildiği vardır ..Erdemoğlu Holding olark şirkete 4 milyar Tl koyuyor.. Şirket kendisine faiz ödeyecek..Beeliki Erdemoğlu Holdingin çok parası var..Eğer Sasa bu 4 milyar ı vadesi geldiğinde ödemek istemezse bedelli
    sermaye artırımı yaparak borsa fiatından Erdemoğlu Holdinge borcuna karşılık hisse verecek.. İyi bir alış veriş Sasa nın lehine bir operasyon olduğunu düşünüyorum..

3. Teknik olarak 67 nin üzerinde bir kapanış önümüzdeki hafta 70 li fiatları görmemizi sağlayabilir..

4. 62 den dönmezse 54 e kadar salabilir zayıf bir ihtimalde olsa.
    Ama ineceğini sanmıyorum.

YT değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Pta üretim hattının açılması, en iyi ihtimalle sonbahara denk gelecek. Bilançoya da seneye bu zamanlar yansımış olacak, beklentimiz bu yönde. Pta'nın bu haziranda açılması planlanıyordu, olmadı.
    Hocam bu konuda şirketten bir açıklama yapıldı mı ? Yoksa duyum üzerine mi söylediniz... affınıza sığınarak soruyorum, çünkü takip edemedim epeydir...
    Zira çok kesin söylüyorlardı Haziran sonu gibi devreye girecek diye...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

6.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Hocam bu konuda şirketten bir açıklama yapıldı mı ? Yoksa duyum üzerine mi söylediniz... affınıza sığınarak soruyorum, çünkü takip edemedim epeydir...
    Zira çok kesin söylüyorlardı Haziran sonu gibi devreye girecek diye...
    Güncel yatırımcı sunumunda, açılış tarihine 2023 4. Çeyrek deniyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Güncel yatırımcı sunumunda, açılış tarihine 2023 4. Çeyrek deniyor.
    Teşekkürler...

8. saatlik grafikte daralan bolinger bant emaresi var... henüz dar kanala tam olarak girmemiş...

Sayfa 590/819 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •