Sayfa 591/996 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: Viop - XXIII

1. arkadaşlar bilen vardır belki burada sorayım
    kardeşim hisse alımı için bir miktar para gönderdi aracı kurumunun yatırım hesabıma hisse almak için,
    overall ım çorbaya dönmemesi için ayrı bir hesap veya bölüm açılabilinir mi?
    haftasonu olduğu için aracı kurum telefon açıp soramadım

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 125 üstü long altı sort vob buradaysa basit kural...unutmayın....fazla lafa gerek yok. Hayırlı isler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    kardeşiniz sizinle aynı aracı kurumda farklı bir hesap açtırsaydı çok daha basit olurdu.hem siz yine takibini yapardınız hem de hesaplar karışmazdı v.s.

Alıntı Originally Posted by muzo8 Yazıyı Oku
    arkadaşlar bilen vardır belki burada sorayım
    kardeşim hisse alımı için bir miktar para gönderdi aracı kurumunun yatırım hesabıma hisse almak için,
    overall ım çorbaya dönmemesi için ayrı bir hesap veya bölüm açılabilinir mi?
    haftasonu olduğu için aracı kurum telefon açıp soramadım

Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    125 üstü long altı sort vob buradaysa basit kural...unutmayın....fazla lafa gerek yok. Hayırlı isler
    150 üstünde kapadı

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by iyikotuvegudubed Yazıyı Oku
    Türkiye gibi tüm sektörleri 100 yıl boyunca dışarıdan enerji alimi üzerine kurgulanmış bir ülke için

Enerji probleminin sadece kendine yetecek kadariyla dahi cozulmesi kısa süre içinde G8 desin demektir

Gerek enerji gerekse de sanayi ve teknoloji alanında farklı farklı sürprizlerin ardı ardına gelecegini düşünüyorum hatta kendi adıma eminim

Yavaş yavaş

Bu bir trend

G8 bizi kıskaniyeahh...

Seçime kadar bakalım neler açıklanacak, yerli uçak göklerde, belki yere iner:-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6. Pazartesi saatlik 125 altı kaparsa ayılar i in eyidir

7. Sayın bearbull
    Müsait bir zamanınızda yeni teminatlarla oluşacak kaldıraç tablosunu atar mısınız
    Teşekkür ediyorum

8.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    kardeşiniz sizinle aynı aracı kurumda farklı bir hesap açtırsaydı çok daha basit olurdu.hem siz yine takibini yapardınız hem de hesaplar karışmazdı v.s.
    uzun vade için hisse almıştık bosyere masraf komisyon.. vb ödemesin diye düşünmüştüm ama dediğiniz doğru kendi hesabı olsa daha iyi olurdu en azından kendi takibini yapardı

Sayfa 591/996 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •