Sayfa 591/759 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 6068 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bence neticeye bakmak lazım...net kar marjı artıyor mu ??? net kar da artıyor mu ?? bunlar evet olduğuna göre sorun yoktur bence..finansal yapısı çok güçleniyor...buda ileriki yıllarda net kar marjını ta %26 lara kadar çekebilir...
    %26 sektörde çok zor.

Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    %26 sektörde çok zor.
    %15 bile iyi de ciroyu artırması lazım,,bunun için de yatırım şart.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by dune Yazıyı Oku
    Utanmasa eksiye gicicek.
    Temmuz başında bilançoyu 1.600’den fiyatlayanlar (iyi tahminciler) aldıkları malları 2.000-2150 arası piyasaya arz ettiler. Şimdi yeniden o mallar satılsın alalım 9 aylıkta satarız planındalar.

Bu bilicinin kaderi maalesef! Halka arzdan bu yana çekilen iki operasyon dışında böyle oldu.

Kur riskini sıfırlayan, kasasında 35 milyonu olan, yeni iplik yatırımı yapacak olan patron bu oyuna alet olmayacaksa artık yönetsel olarak bir şeyler yapmalı.

En basitinden yeniden bir geri alım programı oluşturabilir .

Gördüğünüz gibi satış kademelerinde baskı var.

Al/sat yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bu hisse milyer dolar kar yazsın dokunacağı yer 2.27 borsanın en adi hissesi yaptı bunu bazı çakallar...

5.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    %26 sektörde çok zor.
    yeni yatırımlar yapıp tekrardan finansal borçlar yapmaz ise ve bu şekilde de devam ederse bu mümkündür...geçen yılın net kar marjı %13,5 idi ikinci çeyrekte bu yıl %16,5 a çıktı..finansal olarak güçlendikçe ,ben %26 net kar marjlarına bir kaç yılda ulaşabileceğini tahmin ediyorum...

eğer siz çok kaliteli ürün yapabiliyorsanız ve başkası da sizi taklit edemiyorsa vede hazır da müşteriniz varsa..türkiyenin ve dünyanın en seçkin firmalarına ürün veriyorsanız bence bu söylediğim de mümkündür...tabi öyle bir yılda olabilecek bir şey değildir..söylediğim şartlar gerçekleşirse ve şirket borçlanmazsa %26 net kar marjına ulaşabilir şirket..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. bu kriz ortamında dahi net kar marjını artırabilen bir blcyt krizin bittiği dönemlerde yapabileceği ciro ve karı tahmin etmek pek zor olmamalı...kısacası temel olarak önü açık bir şirket...yalnız tek çekincem küçük çaplı spekçiklerin ayak oyunlarıdır..fiyatı ne olur işte ona bir şey diyemem..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Zarar ederse belki hisseler yükselir sonu crdf iş yat gibi olacak sanırım yüksek kar senede 1 hareket yerinde say...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şirketle konuştum 3. çeyreğin çok daha iyi olmasını bekliyorlar gelen siparişlere göre.

Sayfa 591/759 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •