Sayfa 593/993 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1. Binen yük eriyecekse, rahatlıkları muhtemelen ondandır...
    hengame arasında dikkatten kaçmasın, günlük p.sar ı döndürdüler.
    Memento mori

2. Sarıkız tokat manyağı oldu bugün

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Sarıkız tokat manyağı oldu bugün
    sarı kız petrol dolar hepsi çaklıyor...barışmı oldu...kasamız paramı doldu ne oldu?

4. 14.56

sss yine geliyor yılan tokatlayan sss

5. https://www.investing.com/news/world...rality-2793475

sebep bu galiba

ISTANBUL (Reuters) - Russia promised at peace talks on Tuesday to drastically scale down its military operations around Kyiv and the northern Ukrainian city of Chernihiv, while Ukraine proposed neutral status with international guarantees to protect it from attack.

Alıntı Originally Posted by cemsoy35 Yazıyı Oku
    sarı kız petrol dolar hepsi çaklıyor...barışmı oldu...kasamız paramı doldu ne oldu?
    Olumlu mesaj verdi ukrayna tarafı ruslarda kievi bombalamayı kesecez dedi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. 14.58 den azıcık dolar aldım

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Olumlu mesaj verdi ukrayna tarafı ruslarda kievi bombalamayı kesecez dedi
    Yok kesecez demedi sınırlı tutacağız dedi,yani öyle her yeri bombalama yok kafamıza göre bir tane şuraya bir tane buraya artık duruma göre bakacağız dediler.Sonra bundan sonraki toplantı tarihi falan belirlenmeden uçağa binip gittiler.Bu görüşmelerden iki tarafta kaçamaz kaçan kendi halkına durumu izah edemez,iki tarafta ben anlaşmak istiyorum da görüyorsunuz kalleş herifler anlaşmıyor demek zorunda.Yoksa ortada müzakere falan yok,ruslar ilk gün ne diyorlarsa bugün de aynı şeyi diyor,ilk gün ukrayna diye bir devlet yoktur ukrayna suni bir devlettir ve rusyanın parçasıdır dediler halen de aynı şeyi söylüyorlar.

Sayfa 593/993 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •