Sayfa 594/1252 İlkİlk ... 944945445845925935945955966046446941094 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 4,745 - 4,752 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Bizim yetkililerde Muharrem İnce nin seçim gecesi kaybolması olayının aynısını yaşatıyorlar şu an. Biriniz çıkında bir açıklama yapın mübarekler

2.  Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    TL de olanlar için bundan yapılabilecek tek şey. Artık olan oldu bu saatten sonra dolara girmek yürek ister diye düşünüyorum. Sanki artık kademeli çıkış zamanı
    Yemezler....
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Burak Yazıyı Oku
    koy da nesemizi bulalim.
    al sana makas bildiren enpara kullanicilari.
    https://eksisozluk.com/enpara-com--3...?a=popular&p=1

diger bankalar makas hareketleri;
    https://eksisozluk.com/10-agustos-20...i--5750278?p=1

gerci sen yine okumadan etmeden hakaret etmeti bilirsin anca. 1 tl 100 kurus ediyor diye cevap verdik hesap yapmayi bilmiyor, kurus ne tl ne anlamiyor diye yazdin. sanirim asil sen 1 tl kac kurus eder bilmiyorsun. 1000 kurus mu ediyor yoksa ?

ulan yalama, arap sevici diyen kim açtırma ağzımı şimdi, sana bir laf etmeden hakaret eden sensin salata..

4.  Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Bizim yetkililerde Muharrem İnce nin seçim gecesi kaybolması olayının aynısını yaşatıyorlar şu an. Biriniz çıkında bir açıklama yapın mübarekler
    Yapacak bir açıklama olmadığında en iyi şey hiç bir açıklama yapmamaktır diye düşünüyor olabilirler.

Zira bazen gerçekten söyleyecek veya yapacak bir şeyin yoksa , bir şey söylemek veya yapmaya çalışmak insanları veya bir kurumu var olan pozisyonundan dahi daha kötü bir pozisyona itebilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Bizim yetkililerde Muharrem İnce nin seçim gecesi kaybolması olayının aynısını yaşatıyorlar şu an. Biriniz çıkında bir açıklama yapın mübarekler
    Reis çıkıp konuşsa..
    Keşke.!!
    Dört gözle bekliyorum.!!
    CRASH CRASH
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    TL de olanlar için bundan yapılabilecek tek şey. Artık olan oldu bu saatten sonra dolara girmek yürek ister diye düşünüyorum. Sanki artık kademeli çıkış zamanı
    Hiiç de yürek mürek istemez dolara girmek....

7.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    al sat yaparsan kaybedersin.!!
    Bu sabır işidir.!!
    Daha yaz günündeyiz.!
    Sonbaharı daha kara Kışı var.!!
    Saygılar.!!
    Sayın Bosporos, ben pozisyon kapattım. 6.10'dan sattığım doları aldım. Lakin yine de endişeliyim.

8. Euro'da TL yüzünden düşüyor, keza avrupa hisseleri de

Sayfa 594/1252 İlkİlk ... 944945445845925935945955966046446941094 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •