Sayfa 597/948 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. kitapçı kardeş hayrını görün...umarım iyi kazanırsınız...dediğiniz gibi kısmet de çok önemli..olunca bir de bakıyorsunuz ki bazı şeyler tesadüfen oluveriyor....kısmet olmayınca da elinizdeki kuş hemen uçuveriyor...umarım geçmiş zararlarınızın tümünü çıkarırsınız..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun abi. Burada özel bir yeriniz var, her defasında söylememize gerek yok sanırım.

Sizin hisseye gelince; Gerçekten bilanço kalemleri olarak borsanın en iyi hisselerinden biri. İstikrarlı bir büyümesi de var. Hisseyi keşfetmeniz temel analizde ne kadar iyi olduğunuzu zaten gösteriyor. İnşallah hakkınızda hayırlısı olur.
    teşekkürler sn. İZCİ hakkınızı helal edin sizi çok yoruyorum....

3. 2 gün öncesi

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kitapçı kardeş hayrını görün...umarım iyi kazanırsınız...dediğiniz gibi kısmet de çok önemli..olunca bir de bakıyorsunuz ki bazı şeyler tesadüfen oluveriyor....kısmet olmayınca da elinizdeki kuş hemen uçuveriyor...umarım geçmiş zararlarınızın tümünü çıkarırsınız..
    teşekkürler dostum inşaallah

5. Bugün biraz yolumuz açık gibi hayırlısı olsun inşallah

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

6.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Bugün biraz yolumuz açık gibi hayırlısı olsun inşallah

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Allah utandırmasın Sn Axaray.
    3-4 gün önce 2,33 ü inmezse sorun yok deniyordu.Bugün şahsen oralara geldik tekrar diye bende seviniyorum.

Sayfa 597/948 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •