Sayfa 599/691 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Speğe Asil mujdeli haber benden..
    1.5 milyon lot hissemi kaptı.
    Zevkten 4 kosedir bu akşam ..
    Ama Cuma günü usd alip dogru amerikaya transfer yapicam
    Ben de kendine teşekkür ederim

2. desenize hepimizden aldı spek hisseleri hatta dün aldırdıgım arkadaş da verdi
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

3. Ben de senelerce ozgyo da bekledim biraz hareket yaptı verdim hisseyi bilin bakalım ne oldu,1,50 den verdim 12 TL oldu bir ayda.

4. dün aort 1.49 bakalım oraya kadar çekecek mi tahtacı ayrıca bugün endeks in çakılmasını bekliyorum nedense 3320 civarına bidaha gelmesi gerekir hatta 3080 3600 bandında bi süre git gel yapıp sonra 4.200 e kadar gidebilir endeks
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

5. Günaydınlar, 1.42 maliyetliler için hedefi 1.60 a yükselttim 1.55 direnç olarak çalışır aşılırsa 1.60 görülür orada soluklanır, beklentim bu yönde.. YTD

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Bugün endekste ciddi uyumsuzluklar gördüm aynı zamanda KLGYO da da.. bu nedenle yüzde 20 olan portföyümü XU 3200 ü geçip üzerine yerleşince yüzde 80 seviyesine çıkarttım. 1.42 seviyesinden KLGYO iyi bir kar bırakabilir duruma göre 1.60 satış hedefi de konabilir. Daha önce yazmıştım bu enflasyonist ortamda endeksin yükselmekten başka çaresi yok, enflasyonun açıklandığı gün bu sözümü doğruladı. Ev, arsa, araba fiyatları uçmuş, banka faizi yüzde 15, paranın gidecek yeri mi var! YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

6.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Günaydınlar, 1.42 maliyetliler için hedefi 1.60 a yükselttim 1.55 direnç olarak çalışır aşılırsa 1.60 görülür orada soluklanır, beklentim bu yönde.. YTD
    İnşallah sn tahminci bende 35k kaldı, tahtaya bakarken bir başka rahatım anlatamam..Bu arada sonuçlarım çıktı yan damarlardan birinde %50 üzeri plaka varmış, stend önerdi ilaçlı anjiyo sonuç doktoru. Benim doktor da bu yan damar olduğu için yarın sabah aç karnına kan tahlili vereceğim yine kolestrol durumuna göre ilaç tedavisine başlarız, yan damar olduğu için stentten önce ilaçlı tedavi öneriyorum ancak yine de tahlil sonuçlarına göre hareket ederiz dedi. Birde uzun zamandır kolestrol nedeniyle kullanmam gereken lipofen sr 250 mg ilacı kullanmıyordum, keşke kullansaydım diyorum şimdi. Arkadaşlara uydum boşver kullanma demişlerdi.

7. Kolesterol hapı kullanıyorsanız mutlaka yanında Q10 (kuanzim) de alın. Geçmiş olsun.
    KLGYO da 1.60 çantada keklik gibi görünüyor. YTD

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    İnşallah sn tahminci bende 35k kaldı, tahtaya bakarken bir başka rahatım anlatamam..Bu arada sonuçlarım çıktı yan damarlardan birinde %50 üzeri plaka varmış, stend önerdi ilaçlı anjiyo sonuç doktoru. Benim doktor da bu yan damar olduğu için yarın sabah aç karnına kan tahlili vereceğim yine kolestrol durumuna göre ilaç tedavisine başlarız, yan damar olduğu için stentten önce ilaçlı tedavi öneriyorum ancak yine de tahlil sonuçlarına göre hareket ederiz dedi. Birde uzun zamandır kolestrol nedeniyle kullanmam gereken lipofen sr 250 mg ilacı kullanmıyordum, keşke kullansaydım diyorum şimdi. Arkadaşlara uydum boşver kullanma demişlerdi.
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

8. Günaydın tüm dostlara, Hayırlı cumalar ve bol kazançlar

Sayfa 599/691 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •