Sayfa 6/355 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 41 - 48 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Yarimsaatte mukemmel kazanç sagladiniz , %10. Banka 1 yilda verir. Tebrikler. Bende sabah 7.83 sattim ama geri yerine erken davrandim 7.53 .ogleden sinra biraz daha almayi dusunuyorum

2. bir gün önce öv yükselt sonra küçükler atlasın eline ver burası türkiye soygus serbest

3.  Alıntı Originally Posted by aucar Yazıyı Oku
    bir gün önce öv yükselt sonra küçükler atlasın eline ver burası türkiye soygus serbest
    aynen öyle ama hisse gide şimdi buğün gelenleri dökecek
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. gelde ard niyet arama...çok kişinin takibinde olan a kişisi birden bire (dün,24.10.2019 günü)) bu naten'i ortaya çıkarıyor,gelecek

vadeden hisse diye,çok kimse naten'i yeni duyuyor,ama bu tanınan a kişisi yazdığına göre bir hikmet vardır deyip,

açılır açılmaz hisseye saldırıyor,hisse bir önceki gün kapanışından yüzde 10 + marja kadar gidiyor,bunlar borsa için olağan

burada bir sıkıntı olmasa gerek,o zaman sıkıntı nerede?sıkıntı bir önceki gün ve ondan önceki gün,NATEN'de kim pozisyon

aldı.ve açılışta hisseyi kim yükseltip,küçük yatırımcıya malı boca etti?milletin sırtından kim geçiniyor?

hani bir söz varya,bedava sirke fare kapanında olur?illa da meşhur a kişi sini kötülemiyorum,önceki yorumlarının bir kısmının

tutarlı olduğunu biliyorum,gözlemliyorum,ama bugünde NATEN ile ilgili olan somut bir olayı paylaşmak istedim.

bu kadar,kimse kimseyi kullanmasın,kimse de enayi olmasın,her şeye atlamasın,sorulasın,dileğim ve isteğim kısaca bu.

Aga ben hektaşta 2018 aralık, karelde ise 2019 şubattan bu yana devam ediyorum. Bu sayfaya öylesine uğradım. Hektaşı 3 yıldır takip ederim. Derin hisseden önce de vardı. Vermek iatwdiğim mesajı alamamışsınız.
     Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Sürü psikolojisi demissiniz de sn.katti maşallah derinhissenin butun kafa kağıtlarini pörtföy yapmissiniz. Karel, hekts, kords. Allah daha cok kazandirsin .
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e, cenneti vaad etmeseydi şayet, rabbine bile etmezlerdi secde.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

6. 42 kişi olmuşuz

7. brüt takasa gidecek böyle giderse.
    Ya simdi kazanirim , ya da az sonra ...

8.  Alıntı Originally Posted by sen@senibil Yazıyı Oku
    gelde ard niyet arama...çok kişinin takibinde olan a kişisi birden bire (dün,24.10.2019 günü)) bu naten'i ortaya çıkarıyor,gelecek

vadeden hisse diye,çok kimse naten'i yeni duyuyor,ama bu tanınan a kişisi yazdığına göre bir hikmet vardır deyip,

açılır açılmaz hisseye saldırıyor,hisse bir önceki gün kapanışından yüzde 10 + marja kadar gidiyor,bunlar borsa için olağan

burada bir sıkıntı olmasa gerek,o zaman sıkıntı nerede?sıkıntı bir önceki gün ve ondan önceki gün,NATEN'de kim pozisyon

aldı.ve açılışta hisseyi kim yükseltip,küçük yatırımcıya malı boca etti?milletin sırtından kim geçiniyor?

hani bir söz varya,bedava sirke fare kapanında olur?illa da meşhur a kişi sini kötülemiyorum,önceki yorumlarının bir kısmının

tutarlı olduğunu biliyorum,gözlemliyorum,ama bugünde NATEN ile ilgili olan somut bir olayı paylaşmak istedim.

bu kadar,kimse kimseyi kullanmasın,kimse de enayi olmasın,her şeye atlamasın,sorulasın,dileğim ve isteğim kısaca bu.
    a kim? a.c. mi??
    Ya simdi kazanirim , ya da az sonra ...

Sayfa 6/355 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •