Sayfa 6/20 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 155 madde; 41 - 48 arası.

Konu: CVKMD - CVK Maden İşletmeleri Sanayi ve Ticaret AŞ

Halka arzın yüzde 70’ini altın üretiminde kullanacağız
    2025 yılına kadar altın üretimine başlamayı hedeflediklerini söyleyen Çevik, “Halka arzdan elde edeceğimiz gelirin yüzde 30’unu maden ruhsat lisanslarının alımı ve işletme sermayesinde, yüzde 70’ini ise kuracağımız altın madeni üretim tesisi için kullanacağız. 2022 yılında ülkemizde 32 ton altın üretildi. Biz de altın üretim kapasitesini artırmak için önemli bir misyon üstlendik. 2024’ün sonuna kadar üretim tesisimizi devreye almayı, 2025 yılında 10 bin ons, 2026 yılında 20 bin ons, 2027 yılında ise 30 bin ons altın üretimi hedefliyoruz. İhracatımızın da yüzde 60’ını altının oluşturacağı öngörüsündeyiz. Türkiye’de ve yurtdışında yeni krom madenleri ve altın madeni yatakları satın almaları hedefliyoruz†ifadelerini kullandı.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Halka arzın yüzde 70’ini altın üretiminde kullanacağız
    2025 yılına kadar altın üretimine başlamayı hedeflediklerini söyleyen Çevik, “Halka arzdan elde edeceğimiz gelirin yüzde 30’unu maden ruhsat lisanslarının alımı ve işletme sermayesinde, yüzde 70’ini ise kuracağımız altın madeni üretim tesisi için kullanacağız. 2022 yılında ülkemizde 32 ton altın üretildi. Biz de altın üretim kapasitesini artırmak için önemli bir misyon üstlendik. 2024’ün sonuna kadar üretim tesisimizi devreye almayı, 2025 yılında 10 bin ons, 2026 yılında 20 bin ons, 2027 yılında ise 30 bin ons altın üretimi hedefliyoruz. İhracatımızın da yüzde 60’ını altının oluşturacağı öngörüsündeyiz. Türkiye’de ve yurtdışında yeni krom madenleri ve altın madeni yatakları satın almaları hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Bazı höstadlar diğer şirketlerle karşılaştırmış cvkmd ni ve korkunç pahalı demiş , yahu şirketın sermayesine baktın mı , hısse sayısına baktın mı , hıkayesıne baktın mı ,, ve bu höstadlar Oncsm ye iyı şirket deyıp buna kötü diyorlar ,, yarın ne olur bılemeyız ama kaybolmayın altı ay sonra ağanızın elıni öpmeğe sıraya gireceksınız

hepınızı öpeceğim

1 ons 31.10 gram..patron 264 bın ons tespıtlı rezervımız var dıyor..

264.000*31:8.184.000 gram eder..

8.184.000*1200:9.820.800 mılyonluk tespıtlı rezerv var dıyor patornumuz..ayırca şirkete yuklu nakıt gırışi oldu arzdan..ben en basıt mantıkla şöyle düşünüyorum bu rezerv gercek olmasa kasanıza 800-900 mılyonluk nakıt gırışı olmuş bunun yuzde yetmışını aptalmıyım taşa topraga gomecem..bız tespıtlı rezerv uzerınden soyledık bunu işin tahmın kısmı korkuc zaten oraya ben gırmem ..

kaldıkı maden alanında ve ıhracat agırlıklı çalışan bır şirket var elımızde..!!!

yınde herkes kendı kararını kendı vermelı...borsada bızler sadece tahmınde bulunuruz..gerçekleşıp gerçekleşmeyecegıne karar verecek olan başkaları..ben aldım ve bekleyeceğim kısmetse ..gerısı nasıp ..

ben olsam bu şirketı gubrf ve kozalla kıyaslarım,,prkme ve kozaa ıle değil..bu yanlış değerlendırme olabılır..burada en belırleyıcı olan ıse sermaye ve lot sayısının kısıtlı olması..yanı o şirketlerle kıyas bıle aldatabılır..
    Son düzenleme : kwon3; 19-04-2023 saat: 12:08.

7. Sn kwon3 şuana kadar 5.660.000 hisse eldeğistirdi bu durum neyi anlatıyor

CVKMD günlük, alan almış satan satmış bugün, 5.8 milyon lot işlem olmuş, 167 ye kadar vermişler, tavanda 1.2 milyon lot alış bekliyor,

Sayfa 6/20 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •