Sayfa 60/814 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 473 - 480 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Bu arada popülasyon da arttı. 41 ziyaretçi

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by The Stock Yazıyı Oku
    Ya da teknik bir mevzu mu var.D grubu hissseleri açılışta tavan olamıyor mu?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Öyle birşey yok dostum belkide panik yaptirmaya çalışıyor bunlar iyi senaryolar birde aklımda kötü senaryo var onu yazıp kimseyi paniğe sevketmek istemiyorum asla ytd ) yeni girmeyi düşünenler iyi düşünsünler adamlar tam kurt kolay ekmek yedirmezler

3. Sayın airforce1 kademeleri yazabilir misin?

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 53 den 70k işlem görecek 53 satışta bekleyen 63k sürekli değişiyor hızına yetisemiom )

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Teşekkür ederim

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kötü senaryo ne olabilir ki alıştık biz bu durumlara önemli olan tam zamanlama onu beceremiyoruz

7.  Alıntı Originally Posted by Msu2641 Yazıyı Oku
    Kötü senaryo ne olabilir ki alıştık biz bu durumlara önemli olan tam zamanlama onu beceremiyoruz
    Boşver ağa öyle bir durum olsa bile 1 ay geçer ben bekliyorum ve satmıyorum kottan atılmayı göze almışım çağrıdan garantimide almışım en kötü senaryoda bile sadece mahkemelik oluruz oralara da gerek kalmayacak zaten inş beklemeye devam asla ytd...

8.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Boşver ağa öyle bir durum olsa bile 1 ay geçer ben bekliyorum ve satmıyorum kottan atılmayı göze almışım çağrıdan garantimide almışım en kötü senaryoda bile sadece mahkemelik oluruz oralara da gerek kalmayacak zaten inş beklemeye devam asla ytd...
    Mesaj gönderdim iletilemedi.. Sanırım mesaj kutunuz dolu..

Sayfa 60/814 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •